Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nemyslím – mnoho lidí nehraje hry a ani neposlouchá hudbu s founu a těm místo i zbejvá …
  Já osobně nechápu co bych dal na 128GB tolik nemám zaplněn ani MacBook :-)

  ElBarto
  16 GB iPhone 6s bude za 739€, 64 GB za 849€
  cena 64 GB pamäte je nanajvýš 7€ Apple na tom úmyselne zarába, všetci okrem neho ponúkajú za 700€ 32 GB

  Ja mam na 16 GB iPhone 12 GB pamät zvyšok ma iOS teraz mam tak 1,5 GB voľného miesta no neviem si predstaviť točiť na tu malú pamät 4K video

  Ale ak niekto raz za čas potrebuje kvalitné video, tak obetuje tie dáta ak ich má voľné. Ja mám stiahnutú apl. Ultrakam a ťa za minútu zoberie až 3000 MB.

  Meli byste si uvedomit ze pokud nekdo chce tocit treba i tech 40 min tak rozhodne ne telefonem. Bezny uzivatel udela video max 10 min. Pokud nekdo chce tocit vetsi palby tak si k tomu nevezme telefon. Tak co tady resite???

  Fotit i nátáčet budu, jen 16GB mě také vadí, ale rozhodně to nevidím až na tak velkou katastrofu. 16 GB mám i teď a na vše mě stačí, hudbu si přes Spotify měním každou chvíly, takže mi vždy stačí jen pár offline alb, fotky a videa hned večer dám do MacBooku a vymažu a když si vyjímečně zahraji nějakou hru, tak ji za chvíly také vymažu aniž bych měl více her zaráz uložených. Když se naučíte pracovat mezi Macem a iPhone tak se to dá…

  Ano jsou i větši velikosti když pominu velký nárůst ceny. V základu by mohly dát alespoň těch 32 gb, protože je to jinak naprosto nepoužitelné. Na co tedy potřebujete iPhone když live photos budou zabírat 2x tolik než normální fotky, 4k video se tam pomalu ani nevejde a 1080p budete muset rychle házet do PC aby jste vůbec měli nějaké místo. Aplikací tam moc nedáte, na hudbu uloženou lokálně můžete zapomenout a když jí budete mít v cloudu tak zase díky našim slavným FUP se k ní ani nedostanete. Sám mám 16gb, ale nikdy bych už takovou chybu neudělal, nedá se s tím normálně fungovat bez zásadních omezení.

  Konečne je v iOS9 táto voľba , chýbalo mi to.
  Aj tak som musel všetko konvertovat do 720p kvoli schopnostiam mojho zariadenia a tiež kvôli miestu.

  Opravte prosim překlep ,,4K rozlišení při stejném počtu snímků za vteřinu zabere už 375 MB,, zabere to za minutu ;)

  Co se týká velikosti paměti vs. 4K, tak člověk natáčející video na mobil opravdu většinou nepřesáhne dobu natáčení více než 10 minut. Pokud se však někdo rozhodne natáčet déle, má k dispozici placený prostor na iCloudu, větší paměťové verze, možnost pravidelného čištění (zálohování) přenosem dat do PC/MACu. To snad nikomu nemůže přijít málo možností jak vytvářet kvalitní videa bez omezení ;) Nehledě na fakt, že stejně konečná editace videa bude v iMovie či Final Cut (nebo jiném studiu pro editaci videa) a poté proběhne sdílení na ytb a sociální sítě, což vede k vymazání pořízeného videa ze zařízení (proč ho tam nechávat?) a uvolnění místa pro nová data. Za mě si člověk vystačí i s 16GB verzí i když bych spíše bral 64GB jelikož vím, že točím a fotím hodně. Je to o otázce „Jak moc fotím, točím, hraju hry a poslouchám muziku?“ Protože to jsou největší žrouti volneho místa :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.