Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    ElBarto: nie je to chyba, Samsung robí hodinky už dlhší čas, dávnejšie to bol odstup pár rokov a tak to označujú ako siedmu generáciu. A neviem čo je okopírované na kruhovom displeji, také hodinky sú na trhu už nejaké to storočie.

    ElBarto: Ak samsung predstaví niečo čo je naozaj pekné a konkurencie schopné tak to musí byť vždy okopírované? Ovládanie lunetou je podľa mna dobrý nápad a myslím že s inteligentnými hodinkami prišiel ako prvý práve samsung. Mne osobne sa páčia viacej ako napríklad apple watch a ako velké plus je aj to že dokážu pracovať úplne nezávisle od mobilu.

    Před dvěma lety prvá generácia, Galaxy Gear. Potom druhá (Gear 2), o pol roka tretia (Gear S) a teraz po roku štvrtá (Gear S2). Pred nimi bolo ešte zopár modelov, na ich mená si teraz v rýchlosti nespomeniem ale viem že to siahalo ešte dakedy do roku 2000.

    nostradamus: no jo Samsung s tím přišel, ale jen proto, že se dlouhou dobu mluvilo o tom, že hodinky připravuje Apple. Tak honem něco splácli. A takhle to dělají se vším nejen s hodinkami a telefony. Jediné co jim asi nelze upřít jsou paměťová média.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější