Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  @Roman mozno by si mal castejsie pridavat svoj nazor k aktualnym „apple temam“, pobavilo to.

  Teda ak to neposobi moc demotivovacne na tvoju redakciu :)

  Ad Jaro:
  Do obchodu vobec nemusíš. Dáš si vhľadať interpréta, potom albumy, trobodku a sprístupniť offline. Vobec nemusíš prepínať medzi Apple Music a i Tunes.

  Ad Dan:
  Mám, v Itunes cez 1000 vlastných originálných CD – všetko vo formáte ALAC. Po prepojení s iCloud som zatiaľ nenašiel jednú chybu. Neprepísalo mi ani jednu skladbu, aj keď samozrejme som v poslednej dobe všetky neprešiel. Občas sa stane, že zmení grafický obal CD. To sa dá tiež zvládnuť.

  Ešte ad Dan:
  K dátumu vydania boli k dispozícií na Aplle Music nové resmatrované CD LEd Zeppelin i koncerty Deep Purple. Na Apple Music je praktický kompletná zbierka toho, čo v hudebe stálo zato. Zatiaľ chýba Beatles. To smaozrejme kompletne na CD mám a tak je na Cloude. Pre m/ňa Apple Music jasná voľba. Nevraviac, že po zaplatení rodinného zdieľania, majú kompletne ku všetkej zaujímavej hudebe aj synovia a manželka.
  A nakoniec citácia z Tvojeho hodnotenia – „Rádio neposlouchám, raději si pustím své skladby. Z Apple Music si občas něco do knihovny přidám, ale to už musí být. Connect mi přijde nepřehledný, takže ho navštívím tak jednou do týdne, abych zase zjistil, že je k ničemu.“ Ani sa nedivím Tvojmu hodnoteniu. Chyba v tomto prípade však nebude na strane Apple Music,. ale skor užívateľa:o)

  Apple Music™ u mne má jako služba výbornou. iTunes používám od první verze pod Mac OS 9.2, ale současná verze mi přesto nepřipadá nepřehledná (ač možná dinosaurus též jsem).

  Aj keď jednu vec by som mohol vytknuť iTunes a síce, aby sa to ukladalo do podsekcii, povedzme, česká, slovenská hudba, klasický rock a podobne. Ja viem, že sa dajú takto spraviť playlisty, ale to je ln kopírovanie a vršenie skladieb. Pri veľkých zbierkach je orientácia, správnejšie ani nie orientácia, ale skor sposob dostať sa k interpretovi trošku pomalší. A nehovoriac, ak napr má človek zbierku typu ABC off Bllues, kde je za sebou naukládaných 52 albumov a práve toto je otvorené a chcete sa dostať inam. Len z tohoto podobsahu sa dostať do koreňa je problém, pretože nie je miesto ani na stisnutie prvého písmena interpreta. Toto by mohli zohľadniť. Inak mi i Tunes nevadí.

  Umite nekdo na iOs spojovat playlisty? Ty originalni appli jsou max cca 10 tracku a ja potrebuju aby to hralo dele.
  Ja tedy kvuli spojeni obou knihoven taky uprednostnuji AM pred Spotify, ale ta sluzba mi projde nespolehliva (zvlast veci tykajici se offline), neduveryhodna (jako to doporucovani U2 par stejnych playlistu stale dokola) a nesmyslna (proc by meli vsichni poslouchat jedno globalni radio?). Connect jsem taky nezapnul, na to mam uz FB.

  S tým iTunes súhlasím s Jarom. Vadí mi už len fakt, že My Music je v iTunes na prvom mieste a v iOS na poslednom. Vidno, že iTunes na Apple Music nieje odladené a neponúka tú správnu UX. Plus ak sa pridajú bugy v podobe nefungujúceho airplay pri Beats1, scrollbary bez zotrvačnosti, lagy pri retina displejoch, no proste užívateľská skúsenosť 0 bodov. Chcelo by to iTunes úplne prerobiť a zjednotiť s iOS čo sa týka sekcií a kľudne by som bol aj za ikony sekcií ako v iOS namiesto kopy textu…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.