Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Přešel jsem na iPhone z velkého androidu a za velikost 5S jsem neskutečně šťastný. Má ještě hezký design a krásně se vejde do jakékoliv kapsy. :)

  Tomáš: tiez mam 5S
  par dovodov, preco pockat rok:
  -design 6S obsahuje stale plastove pruzky, pri dalsom iPhone by Apple mohol pouzit svoj patent prechodu signalu cez hlinik a pruzky zlikvidovat
  -fotak ma stale vystupujucu sosovku
  -o rok bude pravdepodobne pouzita technologia fotoaparatu s 2 kamerami
  -pravdepodobne bude predstaveny aj 4″iPhone

  6. Orientace na šířku: nesrandujete, skúste napríklad Kontakty vyvolané ce posledne volané čísla, posledne hovory…. nič sa na šírku nekoná… a stačí si zväčšiť obsah funkciou zväčšenia (inak tiež jedna s ospevovaných vecí na 6plus) a už mód na šírku nefunguje nikde…. nuž.. .majú ešte na čom pracovať…. a po tom čo som prešiel z WP na iOS som zistil ako je to s vychvalovanou prepracovanosťou prostredia… v časti programov potiahnutie položky dá možnosť vymazanie alebo vymaže položku, ale v časti programov vôbec… vymazanie je až v detaile položky, to hovorím o Apple aplikáciach… ďalej včasti programov je pridanie v hornom pravom rohu.. ale v maile je v dolnom pravom rohu… nuž…. asi bol Johny pod nejakým vplyvom, keď si toto nevšimol…. fakt musím skonštatovať, že WP bol v mnoha smeroch v ovládaní lepší a dostal som sa k veciam rýchlejšie… to čo ma naozaj štve, že počas šoférovania sa preklikávať k nejakému kontaktu je o nervy a nedajbože si dať navigáciu na ležato…. je je už hardcore s naklonenou hlavou počas šoférovanie, keďže neotočí obrazovku v posledných volaných číslach…..

  ElBarto
  Kdyz jsem mel Pebble, ktere stacilo nabijet jednou za 4-5 dni, nekdy i tyden tak jsem je stejne nabijel denne. Protoze jsem je kazdy vecer sundaval a soupnul do nabijecky. Takze prechod na apple watch je pro me v tomto ohledu bez problemu.

  počkám až na sedmičku. Desing šestky se mi líbí, ale přece tam jsou některé nevzhledné věci a 5S funguje pořád jako z praku.

  Me by zajimalo jestli Touch ID bude reagovat i na spocene a mokre ruce a konecne by mohli neco udelat i s vodotesnosti telefonu pod vodou. Sony to uz dela nejaky ten rok..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.