Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Moc krásný :-)) To bych chtěl !!!!!

  až na to tlačítko home, to bych už fyzicky zrušil a udělal bych ho jako ikonu . Snímání otisku bych vložil do displej.

  Moc povedený :-)) Co Apple :-) Máš na to ?:-)))

  iPhone Galaxy 7S plus Egde

  Zahnutej displej je hrozná blbost. Zkoušel jsem to vůbec mi to nevyhovuje. Tohle, bez zahnutého displaye. V lepších barvách. S LOGEM APPLLU  a pak by to třeba šlo

  Aj o zväčšených uhlopriečkach sa hovorilo že apple sa nikdy nezníži k tomu aby urobil veľké iphony, znamenalo by to že by sa opičil po androide a čo horšie po samsungu. A čo sa nakoniec stalo ? Veľké iphony sú tu a sú dokonca najpredávanejšie zo všetkých iphonov. TAkže zahnutý displej podľa mňa príde určite. Samsung to urobil ako pokus s tým že zo všetkých predajov S6 a S6edge bude edge tvoriť iba 10% a zrazu to je 50%. Takže zahnutý displej určite úspech má už len z hladiska dizajnu že mobil vyzerá naozaj prémiovo a apple je prémiová značka, len ten zahnutý displej môžu mať úplne inak riešený.

  nostradamus: Zahnuty displej ma uspech? Ale jen dle vaseho nazoru. Jinak je to pruser u samsungu.

  jesi někdy přijde zahnutej displej od Applu, tak to bude mít smysl.

  Mít zahnutej displej jen proto že to technologie umožňuje je sice hezkej kumšte ale naprosto k hov___.

  Kdyz uz minimalismus tak snad bez tlacitek ne? Ten home button je tam fakt navic a jeste je moc malej. Spis to vypada jako iPad. Ty ostre hrany by mohly pomoci pri krajeni chleba.

  Daniel Pražák: ale LG G Flex byl představen skoro o rok dřív než Galaxy Note Edge, přesněji LG byl v listopadu 2013 a Note Edge až v září 2014. Dal bych i odkazy ale ty jaksi neprojdou přes váš schvalovací systém takže to napíšu bez nich.

  Daniel Pražák: v pohodě :), pokud je to myšleno takto tak v tom případě souhlasím že Samsung byl první já spíš reagoval na tuto část (Zahnutý displej je něco, s čím přišel jen Samsung a nikdo mu prvenství vzít nemůže) která mě nepřišla uplně přesná protože zahlým displejem nedisponoval pouze Samsung ale první byl právě LG :)

  Ano Edge působí hezky, ale je to úplně na ho…Samsung neumí ani u rovných displejů s tenkým okrajem minimalizovat nechtěné doteky na displeji. Nemluvě o jejich senzorových tlačítkách. V jednom kuse se aktivují při letmém dotyku při otáčení mobilu atd. Natož takový koncept. To by musel opravdu zase nějak Apple vychytat. A to co je tady na obrázku ani nedává smysl použití zahnutého displeje. Na to stačí když použije Apple zase jen zaoblené sklo.

Vložte vlastní komentář

celý text