Zavřít reklamu

Cydia-iOS-7-Icon1
Před pár dny, přibližně někdy na začátku týdne jsme vás informovali, že po měsíci konečně vyšel jailbreak pro Mac. Do té doby byla dostupná pouze verze pro Windows. Jakmile bylo možné provést jailbreak iPhonu, iPadu nebo iPodu touch i na Mac OS X, neváhal jsem a jailbreak jsem již po třetí vyzkoušel. Přináší sebou spoustu možností, jak si iOS všemožně upravit, zrychlit nebo si přidat další možnosti a nastavení, ale na druhou stranu se otevírá jedna velká díra do systému, protože jailbreak prostě není bezpečný a můžete si svého zařízení poměrně snadno nainstalovat i nějaký vir.

Osobně jsem jailbreak nikdy nepoužil na stahování placených aplikací zdarma. Za prvé žádné ani nepotřebuji a vystačím si jen s několika potřebnými, které používám denně a za druhé jsou ve většině případů stejně vždy neaktuální a myslím si, že právě při stahování placený aplikace zdarma sebou přináší největší riziko, že si nainstalujete nějakou upravenou aplikaci, která vám do zařízení nainstaluje jen něco nechtěného.

Pokud jste v jailbreakování nováčci nebo jen příliš nerozumíte anglicky psanému textu a chtěli byste jailbreak pro iOS 8.4 vyzkoušet, pak přinášíme jednoduchý návod, jak provést jailbreak na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch s iOS 8.4.

1. V první řadě si aplikaci buďto pro Windows zde nebo pro Mac zde
2. Na Macu otevřete .dmg soubor a TaiGjailbrek přesuňte do složky Aplikace
3. Otevřete si Launchpad nebo složku Aplikace ve Finderu a poté spusťte aplikaci TaiG jailbrek
4. Na svém iOS zařízení jděte do Nastavení –> iCloud –> a vypněte funkci Najít iPhone
5. Poté jděte do Nastavení –> Kódový zámek –> Vypnout kódový zámek
6. Připojte své zařízení k Macu nebo PC, kde máte spuštěnou aplikaci TaiGjailbrek
7. Aplikace by měla iOS zařízení rozpoznat, odškrtněte volbu 3K Assistant a zvolte Start

jailbreak iOS 8

Během celého procesu se vám zařízení několikrát restartuje. Nikdy ho nevypínejte, nezapínejte nebo neodpojujte. V obrazovce počítače uvidíte průběh celého jailbreakování. Potrvá to nějakých 5-10 minut, než bude vše dokončené. Poté se vám objeví obrazovka, kterou můžete vidět níže.

jailbreak iOS 8

To je vše. Do zařízení vám přibyde aplikace Cydia, odkud můžete stahovat snad miliony tweaků. Pokud nevíte, co stahovat, mohou vám pomoct články, na které najdete odkaz níže.

iOS-84-jailbreak-main

Dnes nejčtenější

.