Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mal som doma uz X kablov ku iPhonom, iPadom, nosim ich po sluzobkach, stacam ich do tasky a znovu vybalujem a v zivote som ziaden kabel takto nezlomil. Co musi clovek robit, aby jeho kabel takto dopadol?

  Moje kable su tiež ako nové.. od x znaciek x telefonov.. ono je to hlavne o tom ako si ludia vážia veci a ako sa k nim chovajú. Niekto proste nedokáže byť bez zariadenia aj ked je v nabijačke a takto to potom dopadne. A nakoniec kable su spotrebny tovar.. ked sa zničí kupim si nový.

  Presne tak, pokud se clovek k vecem chova jako prase, budou tak vypadat. Ja jsem nikdy nemel polamane zadne nabijecky ani kabely. Staci, kdyz to clovek nezmuchla jako kdyby to bylo z gumy, nevytahuje ze zasuvky/portu za kabel, ale za konektor atd. Tak to je ovsem se vsema vecma…dnes je moderni vsechno brat jakoze je to predse jenom podelana spotrebka a dyt co, koupim novy…ale ze to nekdo musi vyrobit, pouzit na to materialy a energie, pak se to musi po vyhozeni nejak zpracovat (nebo taky ne), to nikoho netrapi, stejne to delaj cinani, ze?

  Téma není kdo se chová jako prase ke kabelům- takže zase zbytečné kecy. Mě kabely drží 4 roky , mým dětem rok Taky nevím proč, ale jsou to děti takže dostanou pružinky !

  Mam tez plastovou trubicku, ktera se stahne po zahrati a funguje to. Drive jsem kabel omotal paskou, ale stejne to prasklo tam, kde koncila paska, tohle prekvapive funguje. Jinak kabel jsem kupoval snad kazdy rok ?

  Filip Kinský Koukám že někdo objevil ameriku… ?

  Úplně stačí se k tomu chovat hezky a nazdar. Hlavně že člověk, který si koupí zařízení (ve většině případů) nad 20 000 Kč se neumí se k tomu ani chovat. A pokud vám nedělá problém si to za tuto cenovku koupit, tak není problém si ani koupit nový kabel za 250 Kč.. já mám už jeden kabel několik let a ani jednou nepřetržený ani zničený..

Vložte vlastní komentář

celý text