Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Možná blbej dotaz:
  Měl jsem za to že „ClickToFlash“ funguje jen s instalovaným Flash – když ho odeberu tak už nepůjde – alespoň moje zkušenost.

  kupcza: Možná je to tím, že mám Safari 9.0 beta, ale zase se nově ta vida spouštějí sama, což je neuvěřitelné otravné, dříve se to v Safari nespouštělo, ale v každém jiném prohlížeči ano, s tím jsem se ostatním chlubil, že to Safari umí a nyní to takhle pohnojili.

  Daniel: V safari jsem to nezkoušel, pravda. já tohle řeším na FF :-(. Jinak ohledně těch pouštění videí, koukni na FB do nastavení -> videa a tam je položka „Automaticky přehrávat videa“. Vím, že mne to jednu dobu taky pěkně štvalo, tak jsem to vypnul.

  PS: Safari 9.0 beta mám také :). Chrome mi to taky be flashe přehraje. Koukal jsem to vygenerovaného zdrojáku, zda je to embed nebo HTML.

  kupcza: S těmi videi jsem na to zrovna včera večer přišel. Facebook mi to musel nějak automaticky aktivovat. I tak díky za radu :-)

  Chrome má v sobě svůj vlastní Flash. A v Safari vám ta vida jedou?

  Daniel Pražák: jj FB to nastavil defaultně všem a co vím, tak v okolí to vadilo skoro všem. I chrome i safari používají tag video, jenom firefox si prostě nedá říct. Zkusím ještě trochu pogůglit.

Vložte vlastní komentář

celý text