Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Každopádně počítejte , že některé aplikace vám nepojedou vůbec a některé s problémy. Viz. třeba Ingress nejede vůbec a VLC player velice často padá. Tudíž ode mne šla s Iphonu 9ka pryč a zůstala v iPadu.

  Tak přechod na iPhone 5S z 8.4 na 9 beta 1 se nezdařil. Mám následující chybu:
  Aktualizaci nelze nainstalovat
  Při instalaci položky iOS 9 Public Beta 1 se vyskytla chyba.

  AppleFan: to by mě taky zajímalo… Nakonec se mi iOS 9 podařilo nainstalovat, ale telefon se docela přehřívá. Taky bych chtěl raději zpět ;-)

  AppleFan a Mates79: No leda tak, že smažete celý telefon, nabídne vám to iOS 8.4 nainstalujete a obnovíte zálohu. Pokud máte přístup do developer účtu, tak si ji můžete stáhnout a nainstlaovat přes iTunes.

  Mám otazku. Nainstaloval jsem si verejnou betu na ipad mini 2 a zajima me, co se dtyne az  vyda na podzim finalni verzi ios 9. Busu mit moznost updatovat z golden master, nebo musim resetpvat ipad a nahrat ios 9 pres itunes?

  Dnes rano mi prisla do mailu nformacia o dostupnosti El Cap. a iOS 9 a uz som sa chcel do toho pustit a potom si vravim pockaj do obeda a vyplatilo sa. :-D

  Tak som nahodil na iPhone 5. Zatiaľ to vyzerá okej, trošku sa ešte multitasking trhá, a mohli ho spraviť nech sa roluje na opačnú stranu, ako bol predtým. Systém ide vcelku svižne, na to že je to zatiaľ len beta. Nájde sa tam aj pár chýb, ale je to Beta.

  O batérii ešte hovoriť asi nebudem, nakoľko mám iOS 9 len asi 12h. Ale zatiaľ je vydrž vcelku fajn, pohotovostný režim 13h a využitie 3h a ešte mám 60%. Som zvedavý na ten „Režim slabej batérie“.

  Celkovo hodnotím betu vcelku kladne, podľa mňa aj využiteľná ako náhrada za iOS 8.4. Uvidíme aké to bude ďalej.

  Mám menší problém s Instalací.
  Iphone 5 volné místo něco přes 6gb ale kdykoli se snažím nainstalovat profil, tak mi to napíše že instalace profilu se nezdařila :(
  Někdo radu? :p

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.