Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zaujímalo by ma, či má iPhone rovnaký problém pri prehrávaní obecne (Spotify, Google Play Music,…), alebo je problém priamo s Music.
  Aký iPhone to vlastne bol?

  Tak neviem o aký model iPhonu sa jedná ale moje 5S sa začne zahrievať aj pri dlhšom surfovaní na webe alebo pozeraní videa na youtube cez mobilné dáta. Z toho mi vyplýva, že prehrievanie spôsobuje modul zodpovedný za mobilné dáta a nie music.

  zdravim Vas neviem ako to je teda ale ja som neoznacil ani jedinu skladbu skladbu stiahnut pre offline rezim a hra mi to ked ma data vypnute…??a neviem myslel som ze to bude ine..cele mi to pride trosku chaoticke v aplikacii..v spotify sa mi nestalo ani raz ze by mi skladbu zastavilo samo od seba alebo zasekla aplikacia
  tu sa mi to stane aj 3 x za den…

  kupcza: Nedávám to ani tak za vinu Apple Music. Zahřívá vždy, když používá více mobilní data. Jen Apple Music se na tom hodně podepíše. Samozřejmě, že stejně se na tom podepíše třeba i Spotify nebo Tidal apod.

  Tak u mě už druhý den používání  Music u koupáku a to vyloženě streamování playlistů přez 3G a poslouchání přez Bluetooth speaker vše v pořádku (iP6).
  Jinak s  Music velká spokojenost a po používáni Rdio, Deezer, Spotify a Tidal (vždy Premium účet) zůstávám u  Music. Je to takové šité na míru.

  To salamoun :

  Zatim se mi prehral jednou a to na zahrade na dece tak sem ho dal do lednice a hned zas nabehl a jel dal priklil sem ho trikem a nechal couhat jen repro a uz ok

  Taktiež som ešte Apple Music neskúsil, len si niekedy púšťam Beats1, inak počúvam len svoju hudbu.

  A trošku mimo tejto témy, oplatí sa ešte nahodiť iOS 9 beta cez iTunes, či už počkať na public beta(ktorá ale bohvie kedy bude)?

  @Dan Rubin: já to zkusil na den, po tom jak mě to rozsekalo hodnocení písniček, obaly alb, jak jsem zjistil, že mě songy nezůstanou po 3 měsících, jak se mě ztížilo nahrávání písniček do iPhonu, jak jsem zjistil, že je to v iTunes neovladatelné a jak jsem zjistil, že to má o dost slabší playlisty než Spotify jsem to vypnul

  kobliha: no tím že si zjistil že ti písničky nezůstanou po třech měsících si mě teď opravdu dostal :D, a jak se ti prosímtě stížilo nahrávání písniček do iphone a jak je itnues neovladatelý ?

  apple music je dobrá věc ! líbí se mi to…
  to kobliha:
  hele a neni to jedno, že ti nezůstanou ? stejnak ti nikdy nic vlastně nepatří… jednoho dne prostě budeš mrtvej a pak je ti jedno jestli si měl doma v polici cédéčko, nebo sis platil měsíční pronájem hudby :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.