Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nedivim se sam sem ted v jarnim semestru vyuzil apple watch na vsech testech a vetsina diky tomu byla bezproblemu

  Nadruhou stranu u statnic ani apple watch asi nepomuzou

  Na tieto obmedzenia nemajú právo. Keď si človek kúpi hodinky, nikto mu nemá kecať do toho kde ich má nosiť a používať. To je zásah do osobnej slobody.

  Jedinu vyhradu mám voči bláznom, ktorí volajú za volantom bez hlasnej súpravy.

  To Amnart: Nikdo tě nenutí studovat univerzitu. Pokud si tedy někdy něco takového studoval, tak pokud chceš studovat, tak se musíš podřídit pravidlům.

  Osobní svoboda je i zůstat nevzdělán, pokud chceš podvádět.
  To je jako by bylo možné telefonovat během státnic, protože je to tvá osobní svoboda.

  Tak třeba tě jednou bude operovat doktor, který zkoušky na VŠ dělal s poradci na telefonu. Myslím, že už další hloupý příspěvek tu pak nebude.

  Kvinta – ak zakazu pouzivanie, pochopim, ale zakazat nosenie nemozu to je chore, ak budes statnicovat mozes mat mobil ale nesmies ho pouzivat, tuna sa obmedzuje aj nosenie hodiniek, nielen ich pouzivanie,

  Amnart: Možno práve preto že toto je zmenšený mobil na ruke. Ja osobne s obmedzením elektroniky na skúškach súhlasím, potom to vyzerá tak že niektorí sú vysokoškoláci len na papieri a pred menom.

  To Amnart: až se vzbudíš uprostřed operace a zjistítš že je to proto, že anesteziolog zanedbal Tvoji narkozu neboť mu selhal tahák správného postupu stažený do jeho AppleWatch, přičemž operující chirurg ještě není hotov se Tvým slepým střevem protože řešil vyskytnuvší se komplikace nápovědou přes své AppleWatch a Tvůj právník nebude schopen obhájit Tvoje nároky na škody vzniklé tímto fušerským postupem nemocnice protože celá práva prošel s pomocí svých nových Apple Watch.. ..
  ….Tak potom, potom možná změníš názor na to co JE a NEní právo jednotlivce při používání AppleWatch… ;o)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.