Zavřít reklamu

MS v hokeji 2015 iconLetnošní MS v hokeji je v plném proudu. Pro naši malou republiku je to jeden z největších svátků za rok, jelikož jsme velcí fanoušci hokeje. Letos je vše o 100% důelžitější, jelikož se MS v hokeji koná u nás v České republice a na naše reprezentanty je tím pádem kladen obrovský tlak. Zatím si český tým nevede špatně a vše je stále před námi a otevřené. Rozhodnou následující dny. Jen pro zajímavost ale uvedu, že jsme vyhráli v letech 2005, 2010, budeme tedy ve výherní tradici letost v roce 2015 pokračovat? Samozřejmě, že ano. Musíme. Nyní vám však přinášíme souhrn všech aplikací, webů a návodů, které se týkají sledování zápasů, sázení na výsledky nebo zkoumání tabulek, statistik a výsledků letošního MS v hokeji 2015. Vše si pečlivě prostudujte a poté na vás od 16:15 čeká další napínavý zápas, tentokrát se sousedním Rakouskem

7 aplikací pro iPhone a iPad, kde můžete sázet na letošní MS v hokeji 2015

1. Fortuna Sázky
Tato aplikace od jedné z největších sázkových kanceláří vám dovolí vsadit si před začátkem nebo v přůběhu zápasu. Součástí samozřejmě je kompletní nabídka kurzových sázek, sledování výsledků online, přehled tiketů a transakcí či dobíjení kreditu pomocí platební karty. Bohužel chybí podpora pro větší displeje nových iPhonů, potěší ale kompatibilita s iPadem.

2. Tipsport CZ
Největší sázková kancelář pozadu přirozeně nezůstala, a tak nabízí svou oficiální aplikaci Tipsport CZ. Díky této aplikaci získáte přístup k vašemu účtu, uvidíte celou historii výsledků a transakcí, budete mít možnost sledovat online stav probíhajících zápasů nebo sázet live či před zápasem. Aplikace podle mého názoru nabízí příjemný design po vzoru iOS 8, znovu ale chybí podpora iPhonu 6 a 6 Plus.

3. Sazka + Sazka Bet
Aplikace od Sazky nabízí rychlou kontrol tiketu pomocí skenování, což je velmi jednoduché. Uvidíte také veškerou historii sázek, vyhledáte nejbližší terminál Sazky, získáte push notifikace s výsledky losování her, upozornění na blížící se losování nebo statistiky. Sazka aplikace tak ale nedovolí sázet přímo z aplikace, což je oproti konkurenci velký nevýhoda. K sázení přes Sazku si tak budete muset stáhnout jinou aplikaci jménem Sazka Bet. Ta nabídne klasické sázení přes telefon, kompletní nabídku sázek, online přenosy a i notifikace výsledků.

4. bwin Sports
Tato aplikace se nijak neliší od své konkurence, nabízí stejné funkce a možnosti. Výhodou je určitě podpora pro iPhone 6 a 6 Plus a poměrně povedený design. Součástí jsou také určité hry přímo v aplikaci, a tak si budete moct zahrát ruletu či Blackjack.

5. VictoriaTip
Podobnou záležitostí je aplikace od VictoriaTip, ta stejně jako ostatní nabídne sázení před zápasem a sázení online, přístup k účtu, přehled o vsazených tiketech či možnost stornovat sázku.

6. Unibet Sports Betting
Tato aplikace dokonce nabídne i podporu pro Apple Watch + možnost sázet, vidět online průběh utkání, zjistit svou historii sázení či vložení kreditu do svého ůčtu.

7. SYNOT TIP kurzové sázky
Aplikace zahrnuje kompletní nabídku sázet, možnost sledovat živé přenosy, možnost zobrazit kurzové nabídky a tikety. Největší výhodou tak určitě je multimediální stránka, která nabídne videostreamy, stejně jako animace a statistiky.

Jak a kde letos na internetu sledovat MS v hokeji 2015

Výsledky a online přenosy (bez obrazu) najdete v různých aplikacích, jako LiveSport či SofaScore, či na webových portálech typu onlajny.com a hokej.idnes.cz. K pořádnému emotivnímu zážitku je ale potřebný přímý online přenos s obrazem, kde uvidíte všechny ty parádní akce a góly. Oficiálním broadcasterem tak jako vždy je Česká televize, která na svém oficiálním hokejovém webu mshokej.cz bude promítat všech 64 zápasů. Na většinu z nich budete moct koukat i v televizi, program najdete například v aplikaci TV Program.

Otázkou je, jaká bude kvalita přenosů, která každoročně tradičně pokulhává. Česká televize ale zdůraznila, že se na vše připravila a že by podpora těchto přenosů měla být lepší než dříve. Z mé zkušenosti je vhodnou záložní volbou server livestreaming.cz, kde najdete neoficiální přenosy.

Screen Shot 2015-04-29 at 10

 

Kde najít statistiky, tabulky a výsledky z MS v hokeji 2015?

1. Oficiální stránky MS v hokeji 2015
Kde jinde byste měli najít informace o MS v hokeji 2015, než na jeho oficiálních stránkách? Najdete zde výsledky, statistiky, tabulky, kalendáře a podobně. To ale samozřejmě není vše, pokud hledáte cokoliv, co se týče turnaje, zavítejte sem. Můžete tu zakoupit i vstupenky či získat tipy o tom, co na zápas brát a co ne. Škoda jen, že se tento rok nedostalo na oficiální aplikaci pro iOS.

2. Sport.cz
Na jednom z nejčtenějších sportovních webových portálů se dozvíte hlavně všechno o zápasech.  To vše v přehledném designu. Osobně pro výsledky a statistiky preferuji právě tyto stránky a hokej.idnes.cz, jelikož mě nikde nic neruší a vím, kde přesně co najdu. Bonusem je i aplikace pro iOS, která docela dobře poslouží, oproti internetové stránce ale nepřináší nic nového.

3. Hokej.idnes.cz
Tyto stránky budou zajisté v příštích týdnech patřit mezi mé nejnavštěvovanější. Jako velký hokejový fanoušek se na mistroství hodně těším, a tak budu pravidelně kontrolovat všechny výsledky a statistiky. Ty nejlepší informace v kvalitním podání získám zde, navíc si i přečtu spoustu článků (i když k těm mám někdy své výhrady).

4. LiveSport
Nejen pro mistroství světa v hokeji je tou nejlepší aplikací nejspíš LiveSport, kde najdete podporu pro široké spektrum sportů. V tomto případě nám ale aplikace bezvadně poslouží pro sledování výkonů Jágra či Voráčka. Součástí aplikace jsou push notifikace, tabulky či online zápasové statistiky. Aplikace je dlouhodobě dobře hodnocená, což dokazuje, že jde o parádní záležitost.

5. SofaScore
Podobnou aplikací je SofaScore, kde zjistíte výsledky snad ze všech sportů, a to v intuitivním designu s podporou pro větší iPhony. Otázkou je, jaká bude podpora pro mistroství světa v hokeji. Součástí určitě budou výsledky, doufejme, že se dočkáme i sestav či statistik.

6. Onlajny.com
Skvělou volbou pro sledování zápasů online je server onlajny.com, kde díky kvalitním komentářům zjistíte průběh každého zápasu. Zjistíte tak výsledky a podrobné statistiky. Pokud nemůžete sledovat zápas v televizi, určitě bez váhání zavítejte na tento portál.

 

Další související články

Dnes nejčtenější

.