Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na jednu stranu lidi chtěj aby je stát chránil a zajistil jim bezpečí ale na druhou stranu jakmile to dělá na to nadávaj že je to „omezuje“. Ale jak je to omezuje to by mě teda zajímalo

  Už som to niekde pisal.
  Momentalne len sleduju a „chrania“ . No bojim sa toho že ked niedto bude mať moc a bude si nou isty tak by to mohol zneužiť a na vysokych miestach bezpečnostných agentur je dosť vela ludí ktorý prahnu po moci.
  Neviem neverým konšpiračným teoriam v globale ale to čo sa deje po pade dvojičiek aky strach v nas držia media a polityci a všetko sa da prepačiť skrz bezpečnosť.
  NEROBÍM NIČ ZLE ALE KTO ROZHODUJE ČO JE ZLE A ČO NIE

  Majki: tak to je samozřejmě pravda že se to může zvrtnout ale na druhou stranu něco se dělat musí protože kdyby ne tak to může bejt taky pjůser

  blbý je že zločinci si stejně najdou cestu jak to obejít, když se to pořád takto proflákává, takže nakonec budou sledovat jen normální lidi. Popravdě se divím, že IS nemá svůj intranet :-)

  je to iba uhlom pohladu, pokial zistíte ako niektoré veci v spoločnosti fungujú a ako je to celé ohýbané v prospech niekoho a ľudia manipulovaní… tak sa na to budete dívať úplne inak…. smutné je, že sa niečo také deje a že to obhajujú vyhováraním a na niečo iné… ale pozor, uvedomte si jednu zásadnú vec, oni neodstraňujú príčinu, oni iba riešia dôsledok niečoho, takže keby tie peniaze venovali do odstraňovania príčiny, tak by som to vedel pochopiť… ale takto sa mi to zdá vcelku porovnateľné s rómskou otázkou, všetci vedia čo treba spraviť, ale nikto nič nespraví, pretože by o to mali menej hlasov vo voľbách…. nuž, ako vravím iba čistý uhol pohľadu, nič viac :)

  Pouze mě fascinuje, že udělat to rusové tak je oheň na střeše. Pokud to dělá velký bratr, tak je to vlastně v pořádku… Všichni víme, že nás NSA a přidržené organizace špiclují na každém kroku.

  saddako: rusové to udělat nemůžou už jen z důvodu že na to nemaj :D a hlavně dělat to rusové tak je tam rozdíl že napsat něco proti nim tak máte jistou návštěvu pánů ze „státní bezpečnosti“

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.