Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  tenhle novej trend názvů článků „neuvěříte jak neskutečné…“ je strašnej… kdyby se tak nejmenoval každej 2. článek na facebooku, tak bych možná přežil, že se tak teď jmenuje každej 2. článek na LSA. Bulvár je bulvár, čtenost je čtenost, ale tohle mě přijde fakt nevkusný.

  rollins : Presne tak… Kolikrat je to fakt hrozny… Je tady kazdej den co cist ale ty nadpisy toje jak z blesku… Prachy sou prachy no toje jasny… A to radsi ani nemluvim o tech reklamach :D

  Neskutěčně málo? :D 80 dolarů z celkové ceny 350 je zhruba 23 %, zatímco výrobní cena iPhone je 200 dolarů a stojí 700, tudíž náklady z ceny iPhone činí 28 %. Takže nevím co je na tom tak brutálního, kdyby se Apple Watch vyráběly za 50 dolarů a prodávaly za 1000, to by bylo něco jiného.

  No jo, jenže náklady na materiál nejsou všechno milé děti. To je zase článek jak skoč na mě z boku.
  Kolik asi stojí samotné díly na sportovní a běžné auto? A jaká částka se pak musí zakomponovat do ceny jednoho kusu, aby se pokryl vývoj a platy všech lidí, kteří se na tom podílejí? Řekl bych, že u Ferrari to bude o dost víc peněz na méně modelech, než třeba u Octávky….

  Tomáš: Možno práve preto je v nadpise a aj v článku napísané, že ide len o cenu komponentov.

  frufru: IHS neuviedla, o aký produkt sa jedná ale tipujem, že pôjde o nejaké príslušenstvo. Ešte ma napadlo, že by to mohli byť AA batérie dodávané k Apple nabíjačke ale tie sa predávajú spolu s nabíjačkou, čiže to nedáva zmysel.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.