Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je to presne ako píše milan_jetel. Stačí vybrať správne aplikácie a je to každá app je inak optimalizovaná na ios a inak na android. Je kopec videí kde je iPhone pomalší aj o 10 sekúnd. Ale ios a android sa vôbec nemôžu porovnávať nakoľko je každý založený na úplne odlisnom základe. Android je bohužiaľ systém ktorý je 5x náročnejší ako ios preto potrebuje taký HW na rozdiel od ios. A tak isto sa jednoduchšie optimalizuje ios ktorý beží na 30tych zariadeniach na rozdiel od androidu ktorý beží na 16000 zariadeniach. Hovorí sa tomu fragmentacia. V konečnom dôsledku každý nech si kúpi čo mu vyhovuje a páči sa mu tvrdiť však že ten alebo ten systém je najlepší je zaostalost. Každý systém je v niečom dobrý a v niečom zlý ani jeden nieje dokonalý.

  Samsungu sa to vraj podarilo až teraz pri S6 ale to zatial nikto nemôže potvrdiť kedže sa ten mobil ešte len začal predávať. To sa uvidí až tak po pol roku čo budú hovoriť jeho majitelia. Zahraničné recenzie píšu že nový touchwiz je úplne iný ako starý tak uvidíme. Ale ak niekto napíše že je to zalagovany shit tak je akurát tak zaujatý voči tej značke. Je to presne to isté ako keď niekto napíše na iPhone že je to hnoj a pritom nieje. Tak to býva keď niekto hodnotí niečo čo nikdy nemal v ruke.
  P.S. Teraz píšem z androidu ak to nevadí môj ipad som nechal doma ;-)

  jo myslíš ten iPad 2 u které si stěžuješ, že se ti laguje IOS8? V pohodě, já to nějak přežiji. Teď k tématu: Samsungu se to určitě nepodařilo, jelikož kdyby se mu to podařilo, tak s tím hw co má, by byl světelné lígy jinde a nebylo by +- stejné…

  androd nemôže byť odladený nikdy. nie nemože musí byť vzdy najhorší a ak nebude tak to poviem mame beee beeeee :D:D . IOS v posledných rokoch nie je tiež to čo to bývalo to musí uznať každý aj zarytí applisti :)

  Opýtať sa prečo android respektíve samsung s tým HW čo má nieje lepší ako ios je rovnaké ako sa spýtať prečo diesel nemôže jazdiť na benzín. No preto lebo oba systémy sú postavené na inom základe takže sú inak náročné na použitý HW.

  jackie123456: ja som rozhodnuty iOS opustit, aj pre tie chyby co ma stale, mal som iOS 8.2 – dnes som pisal pripomienku a nic mi nezobrazovalo ani kurzor pisania, vypol som apku, spustil znova a pripomienka tam bola……..

  niekedy na 2x zatvaram veci v multitaskingu,

  ios 7 bol od verzie ios 7.1 pouzitelny, ale iOS 8 je zmrd, ktory ma stale nejaku chybu,

  Amnart:
  Podľa komentárov ktoré sem pridával Edur je ios dokonalý a ak sem niekto napíše niečo ako ty tak si vymýšľa. Veľa používateľov ios zariadení si sťažuje na to že v poslednej dobe má ios ďaleko k dokonalosti a uz to nieje to čo bolo kedysi že človek keď si kúpil niečo od applu bolo to dokonalé na 100%.Teraz to už býva len na 80 %

  nostradamus nebreč pořád, on iPad 2 už je letitej, buď rád, že jsi dostal update, na Androidu by ses nikdy updatu nedočkal na tak staré zařízení. IOS 8.3 na Airu je +- dokonalý, stejně jako na iPhone 5S, možná měl poroní problémy, ale teď je vyladěný skoro perfektně. Jsem zvědavý na 9, který má být celý jen o optimalizaci :) To zas bude nářku ze stran Android děcek :)

  takže máš do každé ruky jeden tablet jo? do pravé Mini a do levé Nexus 10 :) Dobře ty :) A prý že se nevyužije v domácnosti ani jeden tablet..

  Prečo by som nemohol mať 2 tablety? Keď na tom mam. Ale aspoň môžem reálne porovnávať android a ios nie ako niekto kto je odkázaný len na to čo mu kúpi jeho tatko a bude nadávať na android a pritom ho nikdy v ruke neudržal. A to platí aj pre android používateľov ktorý nikdy nemali v ruke nič s iosom.

  nostradamus jinak v domácnosti mám tři Android telefony, Xperia S, SP, Galaxy S3, měl jsem možnost testovat i nějaký ten Andorid tablet, takže neboj, porovnávat můžu :)

  Edur: Air nikdy nebyl v pohodě :) od iOS 7 je to těžce neoptimalizované. Máme doma i 4.generaci na iOS 6.1.3 a ta běhá svižněji a to znatelně :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější