Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Není to k článku ale mohu se zeptat pokud teda neni chyba na mé straně (ale nefunguje ani na iphone ank macu) kdy budou stránky LSA opět plně funkční ? Mám na mysli že budou nabíhat stejně jako když si chci otevřít stránky jiné a nabíhání nebude padat. Dík za odpověď

    Jinak dík za super článek ;)

    Taky se připojuji k předchozímu dotazu. Vaše stránky nabíhají, jak se jim zachce (iPhone, OS X Safari) nebo nenaběhnou vůbec. Co se děje?

    Tato stranka sa vzdy nacitavala pomaly. Ked sa clovek pripajal cez ipad, ktory pri prechode spat znovunacitava stranky, islo ma porazit. Myslel som, ze zato moze to kvantum reklamy ktorou je zaplacana cela stranka. Adblocker na pocitaci ma co robit a ziadna ina stranka mu tak zabrat neda. Kazdopadne terajsi stav je kriticky a zda sa ze pri tolkej reklame si niekto nieje schopny priplatit za lepsi hosting.

    Myslím že pre používateľa ktorý iba sťahuje sem tam nejaký film a chodí na net a maximálne tak má otvorených 10 tabov v prehliadači tak tomu úplne postačuje macbook air so 4GB RAM. Alebo sa mýlim?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější