Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Z toho testu je vidět, že to testují idioti, kteří o vodotěsnosti hodinek nemají ani zdání. Manipulovat s  korunkou nebo tlačítky pod vodou se nesmí u žádných hodinek. Hodinky s udávanou vodotěsností od 200 m mají šroubovací korunku, která se před ponořením zašroubuje, aby se s ní nedalo manipulovat.

  Prečo? Tu ide o test, nie príručku používania.

  Jednoducho a reálne simulovali bežného užívateľa a skúšali, kam až sú hodinky schopné zájsť kým nedosiahnú hranicu nefunkčnosti.

  i kdyb se do nich voda dostala coz je pri otaceni korunky dost mozny tak myslim ze by stejne vydrzeli jeste dlouho, kdyz koukam na ifixit fotky tak cpodstate tam neni do by se mohlo ihned znicit a dulezite casti sou v pouzdrech kam se dova pravdepodobne nikdy nedostane, oxidace a zniceni baterie po case uz je vec druha

  Majdy> V 100% je v návodu napsáno, že tohle se nesmí, protože jinak je po záruce.
  Reálný uživatel se o hračku za 10k stará tak, aby jí nezlikvidoval svou hloupostí.

  Tu nejde o to, či by to predsa bolo napísane alebo nie, ľudia sú rôzni a tí, ktorí majú rozum to robiť nebudú rovnako ako nebudú škrabať po displejoch telefónov kľúčami, nožíkmi či do nich strieľať. Nechápeš? Jedná sa o test ako s ktorýmkoľvek iným zariadením do až akých extrémov sú hodinky schopné dostať sa, kým neprestanú fungovať.

  Reány užívateľ sa o hračku za tie peniaze či už sa jedná o telefón alebo počítač taktiež „stará“a nezlikviduje to svojou hlúposťou, napriek tomu tu máme videá ukazujúce vlastnosti zariadení.

  Toto video je určite prínosné a dobre simulované, reálný test od užívateľov môže všetkým veľa napovedať.

  Zabak: súdiac podľa videní toho videa už má hodinky za 20k. Navyše je celkom možné že by vám hodinky vyhodili pri plávaní upozornenie a niektorí ľudia by si možno chceli okamžite tieto veci pozrieť. Toto je jeden z tých užitočných testov, než keby išlo o testovanie odolnosti zafíru pomocou diamantového rezného kotúča alebo M82

Vložte vlastní komentář

celý text