Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hmm, co na to říct. Já bych na to nervy neměl. …stejně tak, jako bych neměl nervy na první iPhone nebo první iPad a dnes bych iPhone ani iPad neměnil. Prostě mne Apple Watch tak do 3tí až 4té generace nezajímají a držím palce všem průkopníkům, kteří si je nyní pořizují a jsem za to rád, že díky nim Apple hodinky a služby na ně navázané dotáhne k použitelnosti.

  Pokial viem tak sa hodinky prepnú do šetriaceho režimu keď dochádza batéria v ktorom vydržia pekne dlho. Zapnutie a vypnutie bude bežný užívateľ vidieť raz možno dvakrát za život …

  rembaz

  jestli jsi viděl celé video, tak tam nešlo jen o rychlost startu hodinek, ale i o rychlost spouštění aplikací a přepínání mezi nimi. V jeden moment se hodinky dostaly i do nějakého mrtvého stavu a na dotyk nereagovaly.

  Nečekal jsem, že budou tak pomalé. Místy to hraničí s rozumnou použitelností.

  Jinak to startování není tak děsné, kolikrát to člověk bude dělat. Vždy když se mu vybije baterka, takže jednou, max dvakrát za den.

  Startování chápu ale ten zasekaný systém je katastrofa. Na Apple jsem vždy před lidmi obhajoval to, že to je extrémní kvalita, všechno švihá a nikdy se nic nesekne.. Steve kde jsi :(

Vložte vlastní komentář

celý text