Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  palihora: Tomu alespoň říkám příspěvek:-))) Tak nejen, že nelegálně stahuješ, ale ještě stahuješ i to o čem už dopředu víš, že Ti to bude k ničemu..gratuluji..(Čekal jsi snad, že když se jedná o pátou sérii něčeho co na sebe navazuje, bude to o něčem jiném?).

  Game of Thrones je celkem univerzální téma, všude se o tom mluví, jedná se nejpopulárnější seriál současnosti.
  A jen tak mimochodem, i Apple o něm mluvil na své poslední konferenci.
  A idioty, co to proklikají nechápu.. Buď se to nekoukám vůbec, nebo se dívám pořádně od první série, od začátku do konce. Já osobně jsem tomu přišel na chuť, až po konci první série. :) Rozhodně jsem ale nikdy nic nepřetáčel.

  rOmI: Má to s tím společného to, že to teď všichni sledují na HBO NOW na Apple TV, to však nejde u nás, tak přinášíme alternativu v podobě zhlédnutí dílu zdarma :-) Máš to dokonce napsané i v článku, stačí ho přečíst :-) Dokonce i Apple na své konferenci Spring Forward pustil dosud neznámý trailer na GoT, jelikož právě s premiérou nové série se spustilo HBO NOW na Apple TV v USA.

  Vsetkym co to mali „legalne“ stiahnute sa ospravedlnujem:)))
  Prepacte, ze som vyjadril vlastny nazor, okrem toho kvalitne filmy si kupujem aj chodim do kina/ to len pre zaujimavost/.Keby boli Game of trones kvalita, nevaham si to kupit alebo predplatit HBO. Pozrite si posledny digit.cz , ako sa tam o GoT trefne vyjadrili.Mier na zemi.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější