Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nechce se mě věřit, že by na tom apple nezapracoval. Osobně tipuju, že v ios 9 bude tento neduh odstraněn. I tak je to ale opravdu dost závažná chyba a je docela smutné, že i přesto by oprava trvala rok. A to se snažím být vlastně optimista.

  Je to tak. Jsou to i jiné problémy. Třeba když chcete smazat znak při editaci kontaktu, přeskočí kurzor na další pole. Nebo na některých webech nefunguje našeptávač. Prkotiny, ale nakonec stejně člověk musí mít tu vestavěnou klávesnici pro tyhle případy. Stačí si přečíst weby výrobců klávesnic, jaké další bugy obsahují právě kvůli Applu :(

  Proč na hesla vestavěná klávesnice? Protože v plném přístupu odesílá vše vývojářům možná proto.A proto nepoužívám switkey ten bez plného přístupu nefunguje ale swype

  honzaa: Taky stím mám problém!
  A všechny problémy se dějou fakt každý den.. Občas to na uzamčený obrazovce funguje občas zase né..

  Tak moje zkušenost z klávesnicí Swype na 5S. Hned poté co to Apple umožnil jsem si i na základě zdejšího článku aplikaci nainstaloval a to i přesto, že jsem nikdy nic podobného nepoužíval. Do té doby jsem na rychlejší psaní vždy telefon otáčel a psal dvěma palcema. První měsíc to by hrozný „porod“ a měl jsem to sto chutí oddinstalovat. První problém bylo postupně doplňovat slovník, a to i spisovný, tak aby bylo možné tahem vůbec něco napsat. Druhá věc bylo pochopit logiku při korekturách slov a ukládání do slovníku. Poté co jsem toto jakž takž vychytal, tak už bych asi neměnil. Nemám žádné problémy, které jsou popisovány v tomto článku. Klávesnice se přepíná do nativní jen při zadávání hesel, což mi vůbec nevadí a i když jsem po nainstalovaní zrušil u Swype „plný přístup“ jsem, i když asi naivně, o trochu klidnější.
  Já mám se Swype jediný problém a to je přístup ke smajlíkům. Nejsem žádný smajlíkový maniak, ale přepínání se nejdříve do nativní klávesnice a pak do smajlíků mi jejich využití dost znepříjemňuje. Nevíte někdo zda se to nedá nějak nastavit?
  I když ještě občas učím swype nějaké ty slovíčka a občas, když nedávám pozor na displej, odešlu nějaký nesmysl, tak celkově si myslím, mi psaní jde rychleji a navíc to zvládám jednou rukou.

  Taky jsem si zvykl na Swype a ten problém s tím, že se klávesnice někdy nevysune mám taky…opravdu frustrující :-(

  @lukana: vím jen o tom jak zadat rychle „happy“ nebo „sad“ smajlíka na Swype klávesnici…stačí napsat „happy“ nebo „sad“ a v horní liště klávesnice se nabídne odpovídající smajlík.

  Apple tyhle klavesnice brutalne zabiji. Nechapu jak mohli takhle strasne dojebat soucast sveho systemu, kdyz vsude hlasaji jak jsou precizni. Lidi se vztekaji na tvurce klavesnic, ale ty jsou v tom skoro vzdy nevine. Diky za clanek. Opravdu nativni klavesnice ma vysokou prioritu a 3rd klavesnice jsou z pameti hned ven. Proto je otravny lag pri vysunuti spotlightu a vlastne skoro vsude. Ze se obcas klavesnice vubec nevysune pro me dela tuhle featuru uplne nepouzitelnou

Vložte vlastní komentář

celý text