Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A co se jim jako nepovedlo? iPhone je ohnutý při nejnižším tlaku ze všech tří a Samsungu prasklo jen sklo a ohnutý nezůstal. Taky nikde nevidím, že by se ohýbal v kapse. Na takové tlakové zkoušečce se ohne cokoliv když se dodá správný tlak.

  takým tlakom na stred displaya ohnem jakýkoliv telefon nielen iphone..pokial sa ludom ohýbal iphone naozaj v kapsách a nie v rukách pod tlakom, tak časom určite prídu reporty aj o ohnutých samsungoch..

  ElBarto a ostatní: já jsem ale psal o tom, že nikde nevidím stížnosti jak se ohýbá Samsung v kapse. tak se proberte machři a přečtěte si to ještě jednou. iPhone se ohýbal při 100, HTC při 120,.. prostě iPhone je na tom stále nejhůř.

  phortoreno: nepřijdou nebo nebudou tak časté protože je vidět jak je Samsung pružnější takže se ten ohyb vrátí, ale jinak souhlas o tom jsem právě psal.

  JKJ: no ten vrácenej ohyb by chtel videt :D jinak ano nikde se o ohnutejch nedocteme protoze ted za A. Neni to apple aby se z toho delal skandal a za B. Kdo by si jeste dneska daval telefon do zadni kapsy u kalhot kdyz vy jak to muze dopadnout

  Ono kdo už pár telefonov s androidmi vyskúšal a postupne zväčšoval uhlopriečku vie že do zadnej kapsy tak velke telefony nepatria. Ked si tam ale čupka roky dývala 4 palcový iphone a naraz si tam schovala 5 a pol palcovu šupu ktora je velká ako konkurenčné šesťpalce a ohnul sa jej, tak je sprostá a tak jej treba. Samozrejme že také phablety sa možu ohnúť preto ich treba nosiť tam kde to zdravý rozum povolí

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.