Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Až vydrží měsíc bez nabití, s normálním používáním (jako klasické hodinky… kolik je hodin) tak to bude pro mě použitelné.
  Nabíjet hodinky každý den, to není pro mě.

  parmon výš co ? Opravdu mám rád takové odborníky jako jsi ty. Dnešní technologie ještě nic takového bohužel nedokážou,ale podle tvého sebejistého komentáře to vypadá,že to dokážeš levou zadní.:)

  Jestli vydrží celý den tak je to v pohodě. S hodinkami nespím a není problém je dávat na noc na stojánek. Hrozná práce :).

  Toto bude zrejme dalsia vecicka o ktorej som teraz presvedceny ze ju nepotrebujem. Mam iPhone a hodinky na ruke nenosim asi 20 rokov.
  Lenze ked si ich realne osaham pripadne vyskusam, vsetko bude asi inak :-)
  Stalo sa mi to pri prvom iPhone 2008
  prvom iMacu 2008
  prvom iPade 2011
  prvom Apple TV 2011
  manzelke pri jej prvom iPhone . . .

  Pokial si to realne nevyskusame, sme presvedceny ze to nepotrebujeme :-)

  Potom presviedcame inych, ze sa bez toho vlasne neda existovat :-)

  I-like-Apple – Tak ještě, že na světě existuje hromada takových kritiků Apple Watch (dost z nich je v ČR), kteří nepochybně právě teď dávají hlavy dohromady a pilně pracují na chytrých hodinkách, samozřejmě s jejich vysněným kulatým ciferníkem, s výdrží jednoho století, tenkým a krásným designem, výkonem jak počítač NASA, displejem jemným 500 ppi a to vše za cenu 99 € :)

  @Ricky75ba – mluvíš mi z duše :-) …jen já začínal u „hackintoshe“ abych byl schopen Apple lépe kritizovat :-) …o pořízení Apple Watch mě v podstatě přesvědčili mí kolegové nosící své Samsung/Sony watches…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.