Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No Sony trochu dojíždí na svojí politiku. Je otřesný, že třeba na své PS3 a PS4 dodnes nemám češtinu. Vždy si chtěli všechno ochránit, viz. zabezpečení Playstationu, svoje kodování hudby, díky čemuž to pak zabalili a tak. Dobře jim tak, potřebujou se víc soustředit na zákazníka, jako apple. I kdy PS4 je best :-)

  SONY mělo vždy silné synergie díky velkému portfóliu. Stejně jako Apple mělo dost revolučních věcí (Walkman, CD) ale vždy kulhalo v SW a celkovém zastřešení (to má zas Apple).

  Telefony od Sony nejvyšší třída „Z“ strčí Samsungy, LG apod do kapsy patří k tomu nejlepšímu v čem je Android.
  Je fakt že nejúspěšnější produkt je PS4 kterou konkurenci vytřeli zrak.:)

  to Venca:
  Asi ti chybaju osobne skusenosti, ja osobne vlastnim LG G3, ktorym som nahradil iP5.
  Rozmyslal som nad Z3 ale ta bola asi o 120€, mala slabsi fotak a ta vodeodolnost….. ani nehovorim (Znami maju S5 a Z1 a boja sa ich ponorit) :D

  SONY byla vždy jednička v profesionální studiové i vysílací televizní technice. Už ke konci totáče v ČST vytláčela Apmex, Bosch ap. Nikdy nezapomenu na mechanicky sofistikovaný a DOSem řízený odbavovací karuselový automat Sony BetaCard, ze kterýho se vysílaly nejen šoty a předěly Televizních novin od roku 1989:
  http://technet.idnes.cz/foto.aspx?foto1=RJA1b3b92_043.jpg

  Nové levné počítačové digitální technologie výroby i distribuce videozáznamů SONYmu hodně zatopily…

  Zrovna Philips v TV bych asi nezminoval, ty prodali TV divizi uz pred nejakou dobou, protoze nebyli konkurenceschopni. Takze sice jsou TV Philips, ale vyrabi a prodava je jina firma jen s licenci znacky.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější