Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dobre napísané. A dávam za pravdu autorovi. Tie baterie u posledných xperíí sú naozaj brutálne. a pri väčšom iphone chýba ten stylus. Viem si predstav ako by výborne slúžil pri miniatúrnych zakresleniach na displej(určite lepšie ako prstom. vlastnil som galaxy note 2 a viem čo hovorím)
  PS : ten stylus by od applu vyzeral určite štýlovo a elegantne :)

  Prečo nie, súhlasím až na jednu vec, nemyslím si, že iPhone 6 je inšpirovaný HTC. Robil som si štúdiu reálneho predmetu pred predstavením iPhonu 6 (pred únikmi) a došiel som k podobnému dizajnu, avšak len pásikov podobných HTC, nie pásikov, ktoré pokračujú ako to vidíme dnes.
  Jednoducho je to prosté, tak ako sa minimalizuje hrúbka či iné prvky, a ako podklad si vezmeme iPhone 5/5S, kde sú plastové „pásiky“ hrubé, kvôli anténam a vývoj HW ide dopredu je prirodzené, že v ďalšej generácii bude plastová časť zminimalizovaná a tam sa javí ako najlepšia cesta pri zachovaní poznávacích znakov vytvorenie tenkej línie, čiže pásikov, ktoré z hľadiska zjednodušenia môžu zaniknúť, respektíve, pri určitom uhle môžu byť neviditeľné a tak môže zadná strana pôsobiť jednotne.

  Mimochodom, dalo by sa polemizovať opačne, HTC sa taktiež mohlo inšpirovať v iPhone 5 (a neviem či o tom tu nebol aj článok alebo niekde inde, neviem) akurát nepoužili tak veľa plastu ako Apple a tak vznikli pásiky.

  Sony jednoznačně dělá společně s iPhony nejstylovější smart-zařízení. Dodnes trochu lituji, když vidím XPerie, že iPhone už nemá skleněná záda jako u 4ky :-((

  Jj, čtyřka se mi líbila ze všech nejvíce, kombinaci kovu a skla v takovém provedení dodnes považuji za jednu z nejzdařilejších vůbec. Aktuálně jsem zakotvil právě u Z3compact, neboť ip6 mě vyloženě zklamal a to co jsem od nového iphonu očekával mi nabídlo právě Sony. Výdrž mě doslova zaskočila, po bývalém ip5 je dobře dvojnásobná a u různých akcí je to hodně patrné, kompaktnost a celkové provedení se mi také zamlouvá i bez kovu a takto lze pokračovat… Pevně doufám, že mě iphone v příštích generacích přesvědčí a rád si ho opět pořídím.

Vložte vlastní komentář

celý text