Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  hmm, ziju a studuju v Dansku, kde jsem mel tu cest pracovat na nekolika projektech primo s B&O a obecne se vi, ze nabizi drahe produkty, vyjimecne a vyborne zpracovani, ale technologicky to rozhodne neni zadny highend…. Dokonce i o stredni tride by se dao polemizovat… ;)

  Předražený pruměr podle některých recenzí i podpruměr. Kevšemu pro mě osobně opravdu hnus ale to je jen muj osobní pohled, design bych neřešil každemu se líbí něco jineho.

  Každopádně osobně kupuju bose které jsou menší o něco levnější ale hlavně hrajou dle dostupnejch recenzí a srovnání mnohme lépe. A i designově se mi prostě líbí tkaže mužu doporučit.

  Jako věčný rýpal jsem se hned taky začal pídit i po jiných recenzích, protože tady se podle mého až moc hýřilo superlativy. Nicméně opravdu jsem na to také žádnou recenzi, kde by tento produkt někdo kritizoval nenašel.

  Bohužel nemám v okolí místa, kde to poslechnout, tak až asi někdy při návštěvě Bratislavy. Také by mě zajímalo, jak to bude hrát v porovnání s Bose v této kategorii. Rozdíl v podání tam třeba bude, nicméně co se těch basů týče, tak si troufám říct, že to bude dosti podobné. U takovéhoto rozměru a ceny není moc co nového vymýšlet.

  Co se týče designu, tak mně se to líbí. Je to zase něco úplně jiného, než na co je člověk zvyklý. Především v té zelené to vypadá špičkově.

  Osobně vlastním Bose soundlink mini a jsem s ním maximálně spokojen…jasně, nic není dokonalé, takže podání prostoru není skvělé, ale to se asi nedá u takto malého repra očekávat. Když Boseho umístím na vhodné místo…někam do rohu, tak jsou ty basy někdy až moc výrazné, ale mě se to líbí. Co se týká B&O, tak měl jsem možnost si ho poslechnout v prodejně a hraje hezky….to se musí nechat. Ale co mi vadilo je zpracování…auto článku ho vychvaluje jako něco top, ale mě to teda tak rozhodně nepřišlo…když jsem vzal B&O do ruky a trochu ho stisknul, byly slyšet pazvuky, které bych u takto drahého produktu neočekával a jsou způsobeny použitím plastů. Dále mi přijde zcela nepraktický tvar….který je krajně nestabilní a postavit ho na něco jiného než rovný stůl je skoro nemožné.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.