Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Proc musi byt vsechno hned revoluce, proc se v kazdym nadpise pise o tom, jak Apple urcite zmeni svet, jednou v televizich, jednou v autech… Vzdyt to vetsinu lidi uz unavuje.

  Tak nevím, BMW teď zjistilo, že jim hackeři mohou na dálku odemykat a zamykat auta a musí instalovat nové zabezpečení.
  Doufám, že se ten svět nezmění k horšímu.

  „Myslím, že zmení trh a donúti Teslu bojovať o svoje peniaze“

  Nezmysel! Ak by to malo byť také revolučné, tak to donúti bojovať klasických výrobcov. Tesla je ďaleko popredu a Apple môže byť len o kúsok lepší.

  Elon Musk může v klidu spát. Jeho společnost má v čele vizionáře, kterého nyní může Apple, bohužel, pouze tiše závidět a jeho přístup, kdy dal svoje patenty ostatním automobilkám zdarma k dispozici, taky svědčí o tom, že mu nejde pouze o peníze. Apple také takového měl, pamatujete? – ..stay hungry…

  ElBarto: To jsem nikdy nepsal, je to jeho věc. Klidně si může patentovat elektroautomobil, když mu to projde. Myslím, že problém Applu je, nebo spíš bude, že se z něj stala obrovská spotřební značka. A věci pro masy možná fungují, ale jsou většinou kompromisem. Pro mě už není Apple srdcovka, jsem rád, že/když funguje, ale vadí mě, že se čím dál víc uzavírá a čím dál víc myslí jen na výdělek, proto ten odkaz na Jobsovu slavnou řeč. Je to asi normální osud velkých společností, když přijdou o vedení s vizí, ale třeba se někdo objeví. Můj syn na něj nedá dopustit a všiml jsem si, že spíš remcají lidi, kteří Mac používají na práci, nebo více než řekněme 10 let. Ti byli zvyklí na jiný přístup. Novějším uživatelům stačí, že je to lepší než windows a radují se, že jdou poslat sms/iMessage z Maca, většinou netuší, že to uměl Mac před 10 lety a to téměř s jakýmkoliv tel s bluetooth, teď to jde jen s jablečným.

Vložte vlastní komentář

celý text