Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Popravdě by to chtělo trochu obměnu v desigu macbooku. Už je to moc okoukané. Ocenil bych tenší rámeček kolem displaye, příjemnější klávesnici na stisk a budu odvážný a vyslovím i přání jiné, než stříbrné barvy. Ideálně černá.
  Jo a kdyby na display v zadu neměl prosvícený jablko, byl bych hodně happy.

  Zaujímavé pre väčšinu ľudí. Ja by som to videl v Space Gray. Space Gray tu myslím s nami bude ešte pekne dlho, myslím, že tá farba je niečo nadčasové a krásne elegantné.

  Len doplním, že USB 3.1 Type C dokáže prenášať aj obraz. Je to all-in-one port, rovnako ako Thunderbolt, takže si myslím, že Thunderbolt už úplne nahradí. Toto USB dokáže pracovať s DisplayPortom 1.3, aj s HDMI 2.0 a DVI :-). Len by ich tam mohli dať aspoň zo tri :-).

  připadá mi to jako celkem zbytečný produkt. 11-13-15 je snad dostatečný výběr pro všechny. Já rozhodně zůstanu u 13″ – jen doufám, že Apple už konečně pochopí, že 1440×900 je dnes už u této uhlopříčky považováno za nedostatečné i u lowendu.

  Vypustenie jacku povazujem za zle rozhodnutie, no uz som na youtube videl najtensi mobil na svete, ktory ma pripojenie sluchatok riesene cez pribalenu redukciu, kt. Sa pripaja do napajacieho otvoru,

  Casom zanikne aj lightning a bude indukcne nabijanie a zvuk zrejme cez wifi alebo tak nejak a iphone bude mat pokojne aj 2-3 mm na hrubku o par rokov, horsie to budes fotakom

  Majdy: ja som space grey najprv neveril, no odkedy mam ipad air nedam na nu dopustit je skutocne krasna a macbook air by prijemne ozivila

  A nestačilo by menší rozlišení? Tohle totiž při tom slabém hw ten stroj už opravdu degraduje jen na prohlížení webu….
  To, že nebude mít slot na kartu je trochu na ho…., protože pak člověk zůstane odkázán opravdu jen na ssd uvnitř, protože miniaturní flashky stále dost přesahují. No jo, já se své 2013 11″ varianty jen tak zbavovat nebudu. Na všechno, k čemu ji potřebuji, v klidu stačí. :)

  Amnart: presne tak, tá farba je originálna a myslím, že sa stane akousi náhradou a poznávacou značkou za bielu (white MacBook).

  Podľa mňa ak chcú menší notebook pokojne mohli nechať 13″ s tým, že by zmenšili telo. Napríklad taký MBP Retina 13″ je znateľne menší ako Air 13″. Zmenšiť ešte aktuálne Pročko, tenšie telo nejaké tie inovácie možno v Trackpade, novej farbe, Touch ID by bolo praktické a mme nový Retina MBA 13″ v menšom, tenšom a krajšom tele pri zachovaní dostatočne veľkého displeja, no čo viac si želať :)

  Keby mal už Apple predstaviť tento MacBook ,najlepšie by bolo keby sa predával vo farevbných variantách Space Gray ,Gold a Silver.. :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější