Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nie vyjde v roku 2011,2012, 2013, 2014….. dohady, pokial apple nepredstavi inteligentnu tv ako ma samsung alebo nejaku 4K tv s ios tak bude tazke zaujat

  velke zmeny pridu s iphonom 6S/7 a snad pribudnu aj nove macbooky air, ipody nano, iphody shuffle, lebo posledne roky sa v oblasti hudby nic nedeje, az na kupu beats

  Amnart: Verím len tomu, že vydá iPod Touch (plastový?) a možno iPod nano.

  Najväčšie zmeny si myslím Apple pripravuje pre rok 2016, kedy predstaví iOS 10 (alebo po jeho, iOS X), čo bude úplne prvý čisto 64-bitový iOS (nakoľko 32-bit iPhone 5c odíde do dôchodku s iOS 9)

  Osobně mi koncept současné Apple TV vyhovuje, mohu si ji připojit na jakékoli zobrzovací zařízení, které mne v dané místnosti/prostoru vyhovuje (TV/projektor).

  Když vidím ty směšné 1m televize 4K, na které pak doma lidi koukají z 10ti metrů (…tam by stačilo i rozlišení HD ready) nebo infantilní trend prohnutých obrazovak, což je úplně k hovnu (zatím mi nikdo nedal jediný rozumný argument, k čemu je to dobré – jen marketingové kecy prodavačů. Evidentně vymysleli technologiii prohnutého displaye a teď neví co s tím) mám trochu obavy, jak by vypadala Apple HDTV a cenová politika. Přeci jen to není telefon, který měníme každý rok, ale tady se bavíme o investici na několik let a v řádech 100.000 nahoru.

  Prohnuta obrazovka je podle mne pro jednoho divaka skvele vec. Idealne by to mohl byt vrchlik s pudorysem obdelnika. Kazdy bod by byl pri spravne vzdalenosti divaka stejne daleko, obraz by byl tedy nezkreslen.

  vegasgeek

  Prohnutá obrazovka absolutně nemá smysl v úhlopříčce lehce přes metr a v tak malém rádiusu, v jaké to prodávají. Zkoušel jsem to v prodejně, kde byly dvě ideticky velké televize na stěně vedle sebe a na obou běžel stejný obraz. Díval jsem se na to asi 15 min střídavě na obě a sorry, žádný efekt vtažení do obrazu se u prohnuté nedostavil, naopak díky svému prohnutí na stranách zrcadlila více okolních předmětů než televize plochá.

  Nehledě na to co píšeš, jaký je poměr, kdy na televizi kouká člověk sám a kdy ve více lidech (rodina). Prostě je to pro mne zbytečná technologie a navíc to na stěně nevypadá ani dobře, jak boky odstávají.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější