Zavřít reklamu

iPouzdroTisková zpráva: Nově otevřená prodejna se značkovými doplňky a příslušenstvím pro Apple hned ve dveřích zaujme svými minimalisticky řešenými prostory. Díky přehledně vystavenému zboží si každý ihned najde koutek s tím, co právě shání. A že je z čeho vybírat! Dají se zde najít jak ochranné a ozdobné fólie, obaly, kryty, stojany pro iPady, iPhony a iPody, tak i různé vychytávky a zajímavé hračky.

V iPouzdru nezapomínají ani na uživatele Macu, i pro ně je zde celá řada jedinečných výrobků. Můžete zde zakoupit také náhradní díly, či různé kabely. Vybírat můžete z produktů v klasickém strohém business stylu, ale i z řady barevných originálních kreací. Zaměřují se zde na značkové příslušenství a obaly za dostupné ceny. Světové značky, které naleznete na této prodejně již nikde jinde v Česku nenaleznete. Dále zde dbají i na originální design a praktičnost využití svých produktů. Pro jakoukoliv radu se vždy můžete spolehnout na kvalifikované prodejní asistenty, kteří vždy rádi poradí. Někteří mohou znát sortiment již z internetového obchodu, který se v Česku také pěkně zažil.

Pro ty, kteří si ale před koupí rádi zboží takzvaně ošahají a okoukají, je zde nyní možnost tak učinit v prodejně kamenné. Co jistě potěší je dostupnost přímo v centru Prahy nedaleko Vyšehradu. Krásně se sem dostanete jak hromadnou dopravou, tak i autem. V iPouzdru jdou vždy s dobou a proto zde naleznete ty nejnovější vychytávky. Stále rostoucí počet stálých klientů hovoří za vše a každý, kdo sem jednou zavítá, se stává stálým a spokojeným klientem.

1975
1977
1980
1982
1983
1986

Související články

Dnes nejčtenější

.