Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No to snad ne. Doufám že to je myšlený pro nějaký iPad Pro..nebo tak něco.

  Protože stylus u spartphonu a tabletů do 10″ totalne nenavidim. Kur.a sme v 21 stoleti. Co tu ještě ty tyčky dělaj.
  Nechapu Samsung že to cpe k těm smartphonum ještě.

  Ale jo, myslim si že takovou chybu apple neudělá, a bude to u toho profi iPadu Pro, třeba.

  Já jsem pro stylus k iPadu. Koupil jsem Adonit Jotscript Evernote Edition a na psaní poznámek je skvělý, delší text prstem psát nejde a s aplikací na rozpoznání rukou psaného textu s následným převodem je to super. Jen doufám, že bude mít podobné funkce jako S-Pen od Samsungu a bude více propojen s celým ekosystémem Applu.

  Ja myslim ze raz urcite bude a nebol by som proti stylus na Samsungu je vyborny..okrem toho Apple vzdy po nejakom case spravi to o com hovoril ze nikdy……..

  Mně se ten nápad líbí. Stylusy už dnes neznamenají takový horor co dříve, ba naopak. Dají se s nimi dělat divy a na určitý typ práce na větším displayi jsou super

  Viz. Pencil by 53 (pro aplikaci Paper by 53)

  to danduli:
  používám Notes Plus (8,99 + 2,69 Euro za Handwriting recognition) a také Punultimate od Evernote, v základu zdarma jinak se připlácí za různé doplňky

  Zase hysterický článek. Jednak Apple mel jinou verzy stylusu patentovanou již dříve(obdoba Adonitu) a jednak Jobs to myslel tak, že pokud je třeba k běžnému ovládání stylus tak je něco špatně a myslim, že se všichni shodnem na tom , že tahat na běžné ovládání stylus je nepohodlné. Proto vytvořili iPad tak jak fungoval už od začátku a funguje i dnes.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější