Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  iDisplay mam, ale sklamala ma rychlost s akou to pracuje… na video to neni, ale aj tak som mal vacsie ocakavania od toho.. a este som to kupil za plnu cenu :D

  @ Šimon Machálek
  Několikrát mluvíte o užívání stylusu. Jaký tedy používáte a proč? Je nějaký, který se vám vyloženě neosvědčil, a proč?
  Díky

  Zdravím. Nikdy jsem nebyl velkým fandou Bluetooth stylusů, nechci se starat o nabíjení a o neustálé připojování. Možná dělám chybu, ale nikdy jsem se k nim nedostal. Vždy jsem se tedy pohyboval v nízké cenové kategorii. Na začátku jsem kupoval ty strašné stylusy s gumovým hrotem, poté jsem ale narazil na tento: http://www.amazon.com/gp/product/B007FXMOV8/ref=oh_aui_detailpage_o08_s00?ie=UTF8&psc=1. Rozdíl je v hrotu – v tomto případě je z nějakého drátěného materiálu. Nijak to iPad neničí, naopak se s tím skvěle píše, na nic si nemůžu stěžovat. Určitě se na něj koukněte, za ty peníze je to skvělá volba. I recenze na něj jsou hodně pozitivní :-)

  pavelk

  otázka sice není mířena na mne, ale používám stylus od Pencil Fifty Three a naprostá spokojenost. Záleží na co ale stylus potřebuješ. Pokud na kreslení/malování tak s aplikací od FiftyThree je to naprosto super. Každopádně to používám i na poznámky a náčrtky. Nehledě na to, že retro dřevěný design je i atraktivní.

  Mrkni na: http://www.fiftythree.com/pencil

  to Jarys: … dtto … môžem potvrdiť! Stylus od „53“ je naozaj výborný. Kúpil som ho v predvianočnej zľave. CLO som neplatil, pretože ho výrobca distribuoval z Holandska! Po PayPal úhrade bol doma za 3 dni.

Vložte vlastní komentář

celý text