Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Někdo v dnešní době je ještě překvapený, že jakékoli produkty Googlu vč. Chromu nebo Androidu odesílá všechny možné data o uživateli na servery Googlu a které dále zpeněžuje? :) Největší byznys Googlu jsou data no. :)

  Je to smutne, ale je to tak. :( A ci to bude ine v pripade nejakeho dalsieho OS, tak to je velice otazne, kto to vie zarucit? Money talks… Ale s tym Googlom, to je jasne ako facka, uz som viac krat rozmyslal, ze vymenim gmail, ale za co? A OS, Android urcite nie, z principu… Ak nie iOS, tak Win alebo BB. Android v podstate bez gmailu nepracuje, vsetko pekne cez Google… :) Google je momentalne asi najvacsia ,,spionazna“ firma na svete, co sa tyka mnozstva dat aj poctu spehovanych… :)

  to iJa: Přesně tak. Na jednu stranu nepochybuji o tom, že nějaká data do Applu tečou, podrobněji je to vlastně i ve smluvních podmínkách, nebo při zaplém ‚vylepšování map‘, nebo jak se to jmenuje. Ale jak bylo řečeno na keynote, Apple není ta společnost, která vydělává z dat o uživatelích. :)

  jackie123456 kde si? Toto ti nevadí? Či keby bol v nadpise iOS namiesto Android, tak už by to bol ďalší Apple fail a až potom by si si mohol honiť ego v komentároch, že?

  Majdiik sa nam urazil a bude plačkat.:D . Cely rozcerteny . Len nezinfarktuj prosím tá je to len elektronika nie životne dôležitá vec . (Síce možno pre teba áno ) . Si myslíš že keď máš iphon tak si chránený pred sledovaním ? Žiadny OS v mobiloch nie je bez získavania našich informácii . Stačí pozrieť aplikáciou mapy od Googlu , ktorá bola stiahnutá na iOS za 2 dni cca 65 míl.krát. Kvôli big failu Applu :D . Ich mapy katastrofa. Mam Apple produkty rad. Majú super dizajn , kvalitu spracovania, svižný softvér. Ale nie sú bez chyby a v súčasnosti využívajú veľa veci ktoré už ma konkurencia zmaknute dlhšiu dobu . A skoro nikto neuzná fakt že aj iný sú ťahúňmi súčasneho napredovania . Nie iba Apple najlepsie vie to a to a apple je naj a všetko ostatne pod zem

  jackie:

  Urazil? Niekto tak zakomplexovaný so syndrómom so syndrómom domýšlania si, kto čo povedal ma nemôže uraziť.
  Sledujem tvoje príspevky a viem, že keby nadpis hovorí o iOS a nie Androide už by si is honil ego ako vo všetkých predošlých témach, kde si vyvolal len zbytočný flame, kde všetci na teba argumentujú rozumne a triezvo, zatiaľ čo ty odpovedáš takto ako vyššie v prvej vete alebo predošlom príspevku na mňa…

  BTW: odpísal som ti v predošlej téme

  A ďakujem za informáciu, že žiaden soft v mobile nieje bez získavania dát, to som fakt nevedel, ešte mi povedz niečo múdre a pouč ma ty kazateľ :) (mapy od googlu som nikdy nesťahoval a plne mi vyhovujú tie iOS, niektoré veci mali dokonca aktuálnejšie a vektor je vektor, dokonca ma nikdy nenechali ani v štychu). Na zvyšok ti nemá ani cenu odpovedať, keďže ty očividne vieš čo si myslím a že všetko ostatné hádžem pod zem aj keď som nič podobné nenapísal, ale ty vieš to je hlavné..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.