Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Díky za podobné články a návody.
  To je to proč se chodím a sleduji aktuality a ne ach se tu dozvídal bulvární hlášky.
  Žel podobných návodů je zatím velmi poskromnu.

  skvělé, kdybych se mohl přimluvit za téma, tak bych prosil přidat „jak na mac vyzrát nad českými titulky“ mám s tím stále problém. (filmy mám na svém Air a koukám na ně přes PLEX v TV, ipadu nebo iphonu – nefunguje mi ale z mac interpunkce :-(

  @dojan – bezne robim ze titulky prekodujem z co ja viem cp1250 do utf8 co je asi najlepsie a je to celkom jednoduche pouzi consose tool iconv. pa.

  Tyhle články sou fakt super, jen by bylo dobré aby se přesunuly to tipy pro začatečníky.Protože v tom množství článků je dost problém to třeba po měsící dohledat.

  vie to aj rozhodovať podľa dlhšej strany? t.j. zmenšuje podľa toho ako je fotka orientovana, pokial na vysku, tam mení prímarne podla vysky, pokial na širku, tak podľa širky, toto je vlastnosť, ktorú má len zopár batch programov na spracovanie obrázkov, mne sa velmi páčil vo Win FastStone Resizer, mal všetko čo si len môže človek priať :)

  Tohle je presne typ clanku ktere by tady meli byt! Ne ze Cook je hrdy gay (ja vim.. penize). Kazdopadne jeste se daji zmensovat obrazky v terminalu krasnym prikazem „sips“ :)

  Enko: jde nastavit kompresní poměr u jpg v procentech. Pouzivam sluzbu s preddefinovanou velikostí 1280px a 50% pro pracovni fotky dokumentace. Ale nejsem u počítače a už si nevybavuju, jak jsem to naprogramoval.

  Ja mam na zmensovanie o 50%priamo sluzbu do automatora. Zmensuje mi screenshot priamo v schranke, nemusim nikde ukladat obrazok.. Po aplikovani treba nastavit nejaku kalvesovu skratku. Pouzivam to, ked robim vyerz nejakej casti obrazovky a nasledne cez cmd+v vkladam napriklad do photoshopu…

  http://cl.ly/0B2H03290p3U

  Že Prážák (je z Prahy, není?) nebude psát styl bouchla v ip baterka neb cook je od tepláren, ale že zde budou pro laiky takto vychytané články o automatoru…klobouk dolů.
  Asi to bude můj nejoblíbenější autor.
  A časem terminal…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější