Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Chtěl bych se zeptat autora recenze, zda to je jeho první iPad nebo měl před tím některou starší generaci? (Nečetl jsem to úplně celé, tak poku je todpověd někde zmíněna v textu, omlouvám se)

  Mám iPad Air 1 a dost by mne zajímalo, zda se vyplatí udělat upgrade? Air 2 jsem měl v ruce jen chvilku v prodejně a váhový rozdíl i rozdíl v tloušťce proti mému Air 1 mi nepřišel zase tak dramatický. IPadem jsem snad ani nikdy nic nevyfotil, takže mi láká jen Touch ID. Když jsem se ptal na možnost vykoupení mého modelu, tak by byl na nový model doplatek asi 8.000,- CZK Myslíte, že se to opravdu vyplatí???

  Tento model je mým druhým iPadem, první byl iPad třetí generace.

  Změnu z iPad Air nedoporučuju, přece jenom je první Air pořád skvělý a rychlý, 8000 je velká částka a změny zase nejsou takové, zvlášť pokud se využijete jen Touch ID (oproti iPad Air). Osobně bych si v tomto případě počkal na další generaci.

  Milý Šimone, děkuji Vám zdvořile za několik hezkých článků zde. Obzvláště Vaše gramatika a vyjadřování je pěkné. Škoda, že toto se nedá již říci o ostatních současných autorech na těchto stránkách. I tak přeji celé redakci mnoho úspěchů.

  Mám dotaz k Touch ID.
  Na první pohled super vychytávka a neskutečně rychlá ale narazil jsem na drobná omezení.
  Pokud mám něco špatně nastavené prosím o radu jak to změnit.
  Pokud dva dny (48hod) nešáhnete na iPad musíte zadat 4 místný kód nestačí „palec“.
  Po restartu opět nestačí „palec“ ale je třeba 4 místný kód.
  Po restartu při nákupu v AppStore opět nestačí „palec“ ale dokonce musíte zadat celé heslo pro vaše ID.
  Osobně jsem čekal že s nástupem otisku palce prakticky zapomenu na zadávání hesel ale zatím to tak není.
  Je to neměnné a nebo lze v nastavení změnit ?

  Na iPhone je dokonalý iOS, na Macu OS X a iPadu chybí vlastní systém. Stejně jako Jobs řekl, že iPad je něco mezi telefonem a počítačem, potřebuje svůj systém, který bude „mezi“. Už jen kvůli tomu nevyužitému výkonu, který se přibližuje klasickým notebookům.

  @ Danduli: Mám to úplně přesně na iPhone 6 PLUS (mimo prvního bodu, neboť PLUSko používám denně). Ale nějak mi to nevadí, takže to neřeším. Možná je to kvůli vyšší bezpečnosti

  @ Jan Becher: ale paradoxně otisk palce je prakticky ta nejvyšší forma zabezpečení.
  Jo a ještě jsem zapoměl že po restartu je třeba zadat i číslo PIN pro SIM kartu. Opět by se dalo předpokládat že to nahradí „palec“.

  Já jsme teda z Ipad Air 2 velmi rozčarovaný, Objednal jsem si k němu Smart Case a to je stejné pro iPad Air i iPad Air 2. Tudíž žádný rozdíl v tloušťce vidět není. V obalu vypadají úplně stejně. Nižší váhu horší výdrž baterie nevyrovná.

  ja som zneho nadseny…A to ze je iba o trochu horsi s bateriu nez Ipad air.Moje nadsenie to vobec nezmeni.Hlavne ked je tak paradne rychli a vykonny.Presne na to som cakal :)

  Mám iPad AIR (1) a iPad mini Retina (1) a iPhone 5s – veľká spokojnosť po tom čo som opustil Android a Windows v mobile…
  ( Na počudovanie, som s IOS 7 ani 8, nemal žiaden problém !!! )
  Stal som sa užívateľom Apple a ku šťastiu si odkladám na Macbook PRO 15″.
  Osobne si však myslím že meniť ktorékolvek moje zariadenie za nové tohtoročné modely nemá cveka !
  Uvidíme o rok…

  Dnes som si iPad AIR 2 vyskúšal…
  Vlastním iPad AIR 1 + mini Retina 2 a iPhone 5s a iPad AIR 1 je z nich najsvižnejší, čo sa načítavania web-stránok týka…
  iPad AIR 2 je však o poznanie rýchlejší !
  Vylepšené wifi + procesor je poznať už pri prezeraní webu… I display je čírejší…
  ( Výdrž batérie považujem za krok späť, preto, že na hmotnosti to nepoznať a to že je tenší som akosi nezaregistroval…)
  Znova musím zopakovať, že nevidím dôvod meniť tento rok moje zariadenia ! O rok môže byť všetko inak…

  iPad Air 2 vlastním od včera. Je naprosto šokující jak rychlý a lehký je. Je pravda že dunění reproduktorků je opravdu až hrozné nicméně se to dá vydržet a zvyknout si :)

Vložte vlastní komentář

celý text