Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja som na AppStore nasiel nieco podobne,vola sa to Sevastian,ten umožňuje spustit Skype,Facebook,Twitter můžete si tam navolit co chcete je to nieco ako ten launcher ale štve ma ze tam su hranate ikony ako na androidu do som docela nepochopil a trosku zamrzi ze je to v japonštině aj ked v popisu píšu ze tam je čeština a slovenština ale aj tak naskočí japonština ktora sa bohuzial zatial neda zmenit

  A načo je taký launcher vôbec dobrý? Vysvetí mi to niekto?Ako ste predtým mohli na svojích iPhonoch žiť bez takýchto možností? Čo tak spúšťať aplikácie z lockscreenu alebo rovno vypnutého telefónu?

  Chcem spustiť appku odblokujem iPhone – 1 krok vs potiahnem NC 1 krok = rozdiel?
  som v appke a chcem spustiť inú, načo mám potom multitasting? Alebo home button? S home button 1 krok kým môžem spustiť, s launchpadm 1 krok = rozdiel? Naozaj nerozumiem tomu, načo je niečo takéto na iOS dobré?!?!?

  Napríklad si s tým zapínam mobilné dáta zo zamknutej obrazovky:
  1. krok Homme button
  2. krok – notifikačné centrum
  3. krok – ťuk a som v menu na zapnutie mobilných dát

  keby som to nemal:
  1. homme button
  2. unlock screen
  3. nastavenia
  4. mobilné
  …čiže som tam o 1 krok skôr.
  A takých prípadov je mnoho….

  Okej, logiku to teoreticky má pokiaľ sa nezamyslím, načo je dobrý iPhone bez mobilných dát?

  Zaniká podstata iPhonu a smartphonu ako takého.

  Načo iPhone a iMessages, FaceTime, Weather, iCloud sync všeobecne alebo také mapy či appky sociálnych sieti či iné čo používajú dáta (9 z 10 app)?

  Načo takýto užívateľ potrebuje iPhone, keď ho (ne)využije(.) ako dumpphone?

  Načo by niekto denne ťukal aby manažoval zapnutie a vypnutie mobilných dát, keď ak ich nechce používať vypne ich a nerieši? Načo to neustále riešiť?

  Ja som to nikdy nepotreboval a mám lacný paušál do 15 €, kde po prekročení 1GB sa mi zníži rýchlosť a nikdy pokiaľ som si net nestreamoval som neprekročil ani 3/4 a to to vôbec nešetrím, nevypínam, (nikdy v živote som nevypol – načo? stavia sa mi to proti princípu smartphonu), občas stiahnem aj apps alebo ich update, možno to len neviem preto pochopiť. Taktiež takú appku hudba ako na obrázku alebo youtube. Vysvetleniu sa nebránim, neodsudzujem a som chápavý človek, len by som chcel vedieť „načo?“ pretože naozaj nevidím reálny dôvod, naopak, len chaos v NC a v iOS.

  @Majdy: Taky to nechapu, ale pak jsem narazil na borce, kteri rikaji – no ale pak to zere baterii, kdyz jsem doma na wifi a mam zapnuty data, tak je proste vypinam. No ale to je tak mizerne procento z usetrene energie, ktere stejne pouzijes prave na to zapinani a vypinani. Proste androidaci.

  lucnikonik:
  K tomúto dôvodu je predsa vypnutie dát v systéme defeaultne, tak načo si zasierať NC, kvôli niečomu takému?

  A keby chodím do zahraničia často, tak pochopiteľne dáta potrebujem a pri dnešných cenách za tieto služby?

  Ďalší irelevantný dôvod, vychádza mi z toho to čo píše vegasgeek, proste androiďáci.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější