Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dobrý deň :)

  Chcel by som sa spýtať, mám macbook ani nie mesiac a stále sa zoznamujem so systémom, na Yosemite sa teším, ale neviem, či ísť do toho hneď ako to pôjde. Rovnako ma zaujíma ako to bude s programami Adobe.

  Každopádne, ďakujem za každú odpoveď :)

  Nový systémový font v Yosemite, Helvetica Neue, je na nonRetina displajích skutečně doslova odporná, v některých částech systému – třeba záložková lišta v Safari, titěrně nečitelná. Návrat na původní systémový font LucidaGrande reší tato jednoduchá utilitka (lze samozřejmě i změnu zpět). Kupodivu Yosemite s původním písmem vypadá 100x lépe… Hlavně lepší čitelnost.
  Utilitka viz: https://drive.google.com/?usp=folder&authuser=0#folders/0B_u6AjwB3JxSR19USk9CSWhMTnM

  Pri Lione, M. Lione aj Mavericse som sa stretol s problemami a tak nepojdem do prvej verzie a pockam si na reakcie. Zaroven som ale zvedavy ci ten milion „testerov“ pomohol. Ak ano mozno dalsi iOS bude testovany rovnako.

  james.darmody: Produkty od Adobe používám dnes a denně. Nepředpokládám, že by na Yosemitu byl nějaký problém, navíc Adobě vydává updaty velmi rychle.

  Pokud nepočítáme poslední aktualizaci Photoshop CC 2014, kdy Photoshop pravidelně padá při otevírání velkých PSD….

  Mám dvě otázky:

  1. Není lepší udělat spíš čistou instalaci a pak si tam doházet věci než to „updradovat“ takhle?

  2. Mám iPad mini retina a iphone 6 a nefuguje mi Contiuity .. nevíte nekdo jak to resit? Mám vše nastavený a stejne to nejde :o(. Ani na pětce mi to nešlo predtim.

  A jak je to teda s tím Aperture a iPhoto? Budou tyhle programy normálně běžet na Yosemite, ale nebudou už žádné jejich auktualizace, nebo budu mít po aktualizaci softwaru všechny fotky v aplikaci Photos?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.