Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „pôsobý“ nie je prídavné meno! Nebol to Apple, ktorý kradol a prezentoval to za svoje? Svojim spôsobom Apple neprišiel nikdy s ničím revolučným, len dotiahol veci dokonca. A nebol to Steve Jobs, ktorý povedal „Good artists copy; great artists steal“ ?

  Prečo mi príde Johnny Ive ako autistické decko, ktorému keď ukradnete hračku (návrh), tak začne sa hádzať ako ryba na suchu. Všetci kopírujú, všetci kradnú, so what?

  Áno, Apple mal unikátny dizajn, zišli z tejto cesty „hranatosti“ aby mohli poskytnúť ľuďom väčší produkt a skĺznuť tak do mainstreamu. Ale už je to oblé a veľké, tak čo?

  Možno pochopiš aj to prečo Ive patri medzi najväčšich dizajnerov sveta a to nie len v elektronike. Možno pochopis aj suvislosti s tvrdenim “Good artists copy; great artists steal” ?

  Jony, ma v niecom pravdu, take Xiaomi vyzera ako iPhone to je proste fakt, to iste Galaxy Alpha, no samotny apple okopiroval tlacidlo zapnutia na pravom boku, ktore mal samsung a ostatni, co ten 4,7-5,5″ displej?

  ci chceme ci nie, iPhone coraz viac pripomina smartfony s androidom – softver je coraz komplikovanejsi a aj s viac chybami, mrznutia su jednou z vysad iOS 8, pady aplikacii sa pridavaju, a velkost smartfonov od Applu uz dobehla androidove smarty, z ery Steva Jobsa ostal asi len nazov spolocnosti…..

  kde je kompaktnost, stabilita, jednoduchost a inovacie ktore nas posunu vpred

  Amnart:
  mam ip5s, ale žiadné mrznutie, ani pády aplikacii som si nevšimol. Ty asi maš iný iphon. Hej, nepouživaš Iphone s androidom? No ja len, že sa tak vyznáš.

  Amnart:
  Tak asi ja mam iphone od toho lepšieho apple a ti zjavne od toho horšieho apple.
  Mame doma aj ip4 s ios7 a tiež ide dobre bez pádov sistemu, či aplikacii.

  Dokonca čuduj sa svetu mame neohybne telefony, pritom ip5s sa mal ohybať, hmm a nič.

  Hmm čo v tom bude?

  mne ide na ipade s ios 7 vsetko ako ma, len ios 8 na iphone mi nejde normalne, no uz o 5ke sa pisalo, ze sa ohyba, ale to bol pripad tych ludi co si dali mobil do zadneho vrecka rifli a sadli si nan….

  Amnart
  Skus urobyt čistu inštalaciu ios do iphonu cez itunes. Pozor, najprv si všetko zalohuj, priamo v itunes. Po vynazani a znovunainštalovani ios 8.0.2. Si jednoducho obnov všetko zo zalohy. Ja som to tak urobil pri ip4 a ios 7.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější