Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Od té doby, co jsem si nainstaloval nové safari tak se mi u seznamu nezobrazují v pravo firmy na reklamu sklik. Když to otevřu v chromu tak se ukazují. Netuší někdo proč? Díky moc za radu

    Bufik1970 volanie funguje všade, aj smsky budu fungovat vsade, tam neni treba bluetooth ale wifi siet, Bluetooth 4 sluzi len na to aby si mohol pokračovať vo svojej praci (Continuity) a neboj už sa na tom pracuje a bude to aj pre staršie verzie bluetooth :)

    skytnick: Jj máš pravdu špatně jsem to napsal. Mám Yosemite nainstalovaný a vím že telefonování mi jede ale mě šlo právě o tu funkci „continuity“ :) Co jsem prolézal fóra tak všude mění BT moduly a pak upravují kexty což opravdu nemíním dělat.

    Přišel někdo z vás na to jak v Safari v Yosemite aktivovat privátní režim? Na iPhonu a iPadu je tlačítko „Anonymní“, ale na Macu to prostě nikde nemůžu najít. Díky

    Nevíte někdo zda se dá zbavit těch videí a podobných multimediálních kokotin, který si člověk pustí jednou a naposled? Docela by mi zajímalo kolik to zabírá na disku.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.