Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  popravdě to rozmýšlim i u iPadu Air… jestli to vubec chcu… žádnej posun z iOS7 necejtim (přijímat hovor tam nepotřebuju a práci rozdělanou na MacBooku většinou nechci dodělávat na iPadu)

  Pocujte mna by zaujimala taka vec, ci je mozne na macbook air (mid 2012) posielat sms, ked mam na nom os x yosemite public beta 3 a mam iphone 4S ios8 ? lebo doteraz som myslel ze hej a zrazu to nejako nefunguje???

  Za Jobse přinášel každý krok applu uživateli radost, ale to skončilo s Jobsem :-(
  Podle mě je na prvním místě rychlost až pak nové funkce, takže od nového systému bych očekával zrychlení, ale ne naopak jak je to zvykem u starších modelů.
  Nové systémy jsou vhodné pro nový hardware a je hnusný to umožnit na starém železe bez možnosti downgradu který co nevidět zakáží jak je jejich hnusným zvykem.
  Myslím, že se snaží naschvál zdegradovat starší zařízení aby byli lidi nasraní, zahodily je a šli si koupit nový rychlý.
  Je to hnusně konzumní doba. Pokud by nechali volbu verze FW na uživatelovo volbě, tak neřeknu ani popel.
  Ale po předchozím nasrání s iOS7u IP4 (po kterým někdy ani nešel zvednout hovor) po kterym jsem si musel koupit 5S prostě do vyšších iOS na starším železe už bez garance downgradu nejdu.

  iPad mini po dvou hodinách testování. (Zapnuté omezení pohybu)

  Rychlost mi přijde obdobná, jako v případě iOS 7. Ovšem změna plynulosti se dá demonstrovat na vyskakujícím spotlight – kostrbaté a pomalé. Ale obecně, co se týče plynolosti, nevidím oproti iOS 7 rozdíl. Safari běhá slušně, ovšem zdá se mi o něco pomalejší. To je tak to nejzákladnější, co bych k iPadu mini a iOS 8 řekl. Uvidíme v budoucnu.

  Myslím, že v aktualizaci není problém. Ale je to můj osobitý názor. Je to první oficiální verze, neběhá vůbec špatně a pokud Apple vydá nějakou tu optimalizační aktualizaci, bude to bez problému.

  No jo, to je ten supercool systém, který oproti androidu nelaguje a jede jako po másle :-D
  Tož asi si to hodím na ipad3… horší jako ios7 to snad být nemůže, nebo jo?

  iPad mini retina běží citelně plynuleji a i rychleji než s iOS7. Hned po prvním použití to každý musí pocítit. Škoda, že jsem si neudělal žádné náměry se starým systémem… .

  mne po update iOS na 4s, naskoci update na rozne aplikacie a nejde mi ho spustit, stale vyhadzuje okno ze mam zmenit sk store na uk store pred uskutocnenim zmien, predtym mi to ale islo bez problemov, vie mi niekto poradit co s tym

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.