Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ideální doplněk pro účastníky pochodu Prague Pride!

  Vypadá to jak vychytávka z Kačerova. Dulík, Bubík a Kulík by za takovou hračku byli určitě vděční! …za luxusní verzi pak i paní Čvachtová a sportovní pro Rampu McKvaka :-)))

  Mně se to líbí, ale největší otázka je stále nezodpovězena – výdrž baterie. Pokud vydrží třeba týden, tak se jedná opravdu o zajímavý produkt, fajn hračku a pomocníka.

  Máte tam chybu, Apple Watch Sport jsou sice z hliníku ale nemají safírové sklíčko. Mají „Ion-X“ sklo. Zbylé dvě verze (ocel a zlato) mají pak safír.

  Jasne ze su lahke ked su z hlinika.
  Tie ocelove maju okrem vacsej hustoty, ergo vacsej hmotnosti aj keramicky spodok a Cook to aj spominal priam sa s tym chvalil ze Sport su lahucke.
  Ja osobne by som bral z ruzoveho zlata alebo tmave ocelove s tmavym-ciernym plastovym/kaucukovym? remienkom.

  Někde se to už řešilo, ale je to zhruba takto: Černobílý display – výdrž okolo 7 – 5 dní, Barevný – 24hodin max 2 dny.

  Při představování bylo také zmíněno ,, ….And Magnetic charger for overnight charge.“

  Stručně řečeno něco okolo 24hodin výdrž.

  ja sem fakt zvedavej na to kam se vysplha cena treba tech zlatjch ale ja asi budu brat matne cerny(sedy) nebo lestene cerne a par pasku, teda doufam ze se budou prodavat pasky samostatne

  Romane ty hodinky na videu jsou z matného hliníku ty fakt nevypadají jako šperk a jsou cíleny jinam. Ty hezký kousky jsou z oceli a ze zlata :)

  ja si ich tiez kupim,vypada to ze dnesny rok iPhone vynecham,tie hodinky sa mi zamlouvaji vic :-) a Jarys,este si to na ruke nemal,neviskusal a uz hodnotis,skus najskor viskusat a potom nieco pis,mne osobne sa pacia viac nez predstavene iPhony,netvrdim ze su telefony spatne,ale hodinky to je ina liga :-)

  Deestrone

  Ani si je zkoušet nehodlám! Mám na ruce hodinky od firmy, která je dělá 1884 a tohle „tamagoči“ mi fakt nedonutí je sundat. Doufal jsem, že budou mít vymakané fitness funkce a koupím si je jen na sport (měření tepové frekvence, Runkeeper, plavání + se mluvilo o dalších senzorech v souvislosti se zdravím), jenže hodinky nejsou ani vodotěsné, nemají GPS a neumí vlastně nic, kromě měření tepové frekvence a to jen přes den, protože v noci (kdy by mohli monitorovat kvalitu spánku) se musejí nabíjet.

  Takže fakt si je ani nemusím zkoušet, abych viděl a věděl že je to hnusná kravina k hovnu.

  Nechápem, len čo niektorí čakali od hodiniek. Vodotrysk? Čapovanie piva? Čítam len, že ako sú ľudia sklamaní, ani ich nedržali v ruke a čakali niečo iné, ale nikto nenapíše ČO INÉ ČAKAL? Ja som očakával to, že konečne si v kategórii inteligentných hodiniek budem mať možnosť vybrať to čo chcem. Dizajn je krásny, jednoduchý, takže už len očakávať začiatok predaja :)

  Sykora:

  stačí se podívat na můj příspěvek nad tebou, kde jasně píšu, co jsem od „hodinek“ čekal. Jestli máš problém s češtinou tak popros maminku ať ti to přeloží.

  peter.nr

  Protože mám na věc jiný názor tak jsem troll? Hochu, naopak mám zdravý pohled na věc a nejsem zalsepený nadšenec, který musí mít všechno, na čem je nakousnuté jablko. S tímhle (co představil Apple) kdybych přišel na trénik, tak se mi chlapy vysmějou – je to fakt dobré tak pro teplouše, aby si mezi sebou posílali srdíčka a smajlíky. Měl jsem fakt asi od tohto produktu velká očekávání, když jsem četl, jak Apple najímá špičkové profesionály z oboru zdraví, fitness, přetahuje lidi z dalších oborů včetně autora Nike Fuelband, tak jsem opravdu doufal, že to bude zařízení určené hlavně na monitorování fungování těla a zdravotního stavu. Jak jsem psal jinde, mohl to být klidně i jen náramek, který nemusel mít barevný velký display a údaje se mohli zobrazovat na telefonu – když jsou na něm Apple Watch stejně závislé. Věřím, že v dalších generacích se budou Apple Watch vyvíjet, jako tomu bylo u iPhone, nicméně tahle první verze je k hovnu… ale klidně si to kup, já ti v tom nebáním mít jiný názor než já.

  Si troll, pretože sa chováš ako troll. Napádaš všetkých naokolo, zosmiešňuješ, vyťahuješ sa …

  Veď si len čítaj po sebe:
  „Ideální doplněk pro účastníky pochodu Prague Pride!“

  „Vypadá to jak vychytávka z Kačerova. Dulík, Bubík a Kulík by za takovou hračku byli určitě vděční! …za luxusní verzi pak i paní Čvachtová a sportovní pro Rampu McKvaka :-)))“

  „Mám na ruce hodinky od firmy, která je dělá 1884 a tohle “tamagoči” mi fakt nedonutí je sundat“

  „je to fakt dobré tak pro teplouše, aby si mezi sebou posílali srdíčka a smajlíky“

  Trošku pokory, slušnosti a tolerantnosti by ti neuškodilo. Toto sú prejavy nedospelosti. Skús sa nad tým zamyslieť.

  peter.nr

  protože je to velký Apple, tak mám pokorně sklonit hlavu před každým jeho výtvorem??? Ale prosím tě, nenech se vysmát.
  Apple je dnes firma zahleděná sama do sebe s obrovským množstvím prostředků a bohužel taky pod obrovským tlakem akcionářů, takže se bojí riskovat, inovovat, dělat revoluci. Včera jsem se o tom jen přesvědčil při prezentaci toho, co by mělo být hi-end v následujícím období. Pravda je ale taková, že opět nic nového nepřinesli a jen dorovnali konkurenci. Když se vytahovali jak je nový iPhone 50x rychlejší než první iPhone nebo jak byl Cook afektovaný, když ukazoval bezkontaktní platbu (kterou má konkurence již nějaký rok), tak jsem se musel smát. Sorry, Apple byla firma, ke které jsem dlouho vzhlížel, ale dnes mi přijde že se ve svém úspěchu utápí, protože je na ní kladeno velké břemeno od tisku a veřejnosti a jakýkoli přešlap si nemohou dovolit, proto jdou touto konzervativní cestou a jen reagují na trh místo toho, aby udávali tempo a směr jak tomu bylo v minulosti.

  Lidi co mne zají dobře ví, že kdyby mi „hodinky“ něčím zaujali, tak je rozhodně pořídím a rozdám i mým blízkým jako dárek, ale fakt mi to přejde v této podobě jako zbytečný produkt, který na mne působí spíš směšně. Je mi jasné, že Apple to dotáhne do stavu rozumného a reálného využití v praxi, ale v podobě jako to představil včera je to fakt jen na hraní pro nadšence.

  Ty fakt chceš posílat kolegovi z práce obrázky na hodinky? Nebo opravdu chceš číst statusy z FB nebo Twiteru na hodinkách? Opravdu chceš prstem šmrdlat po malém displayi abys někomu ukázal fotku? Nebo snad je tvým snem telefonovat přes hodinky???
  Jestli ano..
  TAK TEDY FAKT SORRY, ŽE JSEM SI DOVOLIL URAZIT TVÉHO GURU APPLE ;-)

  Buď nevieš čítať alebo ti to pomaly zapaľuje. Kde píšem niečo o Apple a jeho produktoch???

  Píšem, že urážaš ľudí okolo seba, si netolerantný a nadutý. V mojom príspevku o tvojom trollovaní nepadla o Apple alebo Watch ani zmienka. Je mi jedno, aký máš na Apple a jeho produkty názor, resp. názor na akýkoľvek produkt a firmu. Na to má samozrejme každý právo. Ja tu píšem o úplne niečom inom.

  Aha, myslel jsem, že ti vadí, že urážím Apple Watch, ale ty sis to vztáhl na sebe. Tak jestli jsi byl účastník pochodu který jsem zmínil a patříš k té menšině, tak se omlouvám za žert (který ale podle plusů pár lidí pobavil). Nicméně co se mé tolerance týká, tak k pochodům tohoto typu tolerantní rozhodně nejsem a co se týká urážení lidí kolem sebe, tak nevím koho jsem urazil, ale jen připomenu, že tys byl ten který mi na můj názor, že „Apple Watch bych si na ulici nevzal“ odepsal „a kdo by na ulici vzal Jarys tebe“, takže než mi začneš vyčítat urážky, zameť si vlastní práh hochu!

  A víc se s tebou nemám o čem bavit, jsem totiž nadutý ;-)

  Nepatrím k spomínanej menšine, takže mňa sa to netýka. Ale voči tejto menšine ako aj voči každej skupine ľudí sa snažím byť tolerantný, pokiaľ nerobia nič zlé.
  Predstav si, že by si mal jednu ruku kratšiu a okolie by si z teba robilo srandu. Páčilo by sa ti to?

  „Nicméně co se mé tolerance týká, tak k pochodům tohoto typu tolerantní rozhodně nejsem“
  Tak s touto vetou spokojný nie som, pretože to zaváňa náckovstvom.

  Narážku na vetu: “Apple Watch bych si na ulici nevzal” si zrejme nepochopil. Bola to práve narážka na tvoju nadutosť. Pretože z kontextu príspevku vyplývalo, že čokoľvek, čo nevyzerá na prvý pohľad veľmi draho, nie si ochotný vziať do ruky.

  peter.nr

  fakt jsem na tebe už nechtěl reagovat, protože tím naším sporem tady jen obtěžujeme, ale na tohle prostě reagovat musím.

  1. už dlohodobě podporuji nadaci, která se stará právě o tělesně postižené, takže přirovnání s posměchem někomu s kratší rukou bylo od tebe… řekněme nešťastné

  2. Označit mne jako nácka, že nehodlám tolerovat pochody lidí se sexuální poruchou je taky pod úroveň. Jsem zastáncem názoru, že sexuální orientace by měla zůstat za dveřmi ložnice dané osoby. Pochody typu Prague Pride je jen nechutná exhibice skrytá za myšlenkou podpory tolerance a anti-diskriminace. Výsledek je ale jednoznačně naprosto opačný.

  3. S cenou mé tvrzení nemá naprosto nic společného. Narážel jsem na eleganci Apple Watch, ale také na jejich funkcionalitu. Rozhodně se nemám zájem chodit po ulici s barevným tamagoči připnutým na ruku a hulákat na něj při rozmluvě se Siri nebo telefonátu, ani si na tom nehodlám číst e-mailu nebo sms. Prostě tohle je záležitost technických nadšeců, dětí nebo pózerů. K chlapovi mi taková věc opravdu nejde a stojím si za názorem, že Cook s tím bílím páskem na Apple Watch vypadal jako pitomec. Ještě tak do fitnesu, ale chodit s tím na ulici??? Ne fakt díky a s cenou to opravdu nesouvisí!

Vložte vlastní komentář

celý text