Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 29.8.2014 Vydal: Jaromír Miko Kategorie: Apple Watch, Vše o Apple Komentářů: 2

iPad Retina ParallaxIba krátko po rozposlaní pozvánok na septembrový event začíname vďaka zahraničným médiám získavať prehľad o tom, čo nás 9.9. čaká. Tejto príležitosti sa po boku mnohých iných chytil aj server Bloomberg, ktorý s odvolaním na svoj zdroje oznámil, že na nadchádzajúcom Apple evente uvidíme tri nové zariadenia, menovite dva nové modely iPhone 6 a inteligentné hodinky iWatch. Za zmienku tiež stojí, že sa v hláseniach nikde nespomína nová generácia prehrávačov iPod, čo môže len dokazovať, že spoločnosť už zrejme príliš nepočíta s ďalším vývojom produktovej línie o vývoj novších modelov.

Pôvodne chcela spoločnosť predstaviť iWatch na samostatnom evente v októbri/říjnu, no zmenila svoje plány po tom, ako zistila, že hodinky neponúknu takú samostatnosť, aby sme ich nemohli pokladať za príslušenstvo pre iPhone. Predstavenie po boku iPhone tak dáva Applu väčší zmysel, keďže produkt bude spárovaný s najnovším modelom iPhone. Že pôjde skôr o doplnok pre iPhone a nie o úplne novú produktovú kategóriu, bude poznať aj na samotnom evente, kde to má naozaj vyzerať, že ide iba o príslušenstvo. Produkt sa zrejme dostane do predaja až s odstupom času, keďže Apple ešte ani nezačal vyrábať tieto hodinky.


iWatch*Zdroj: BloombergReklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. Marek Bednář


  29. srpna, 2014 | 15:09
  0 Pulses

  Bral bych inteligentni domacnost v podani Apple s WOW efektem 🙂

 2. peter.nr


  29. srpna, 2014 | 17:06
  2 Pulses

  Nebudú to hodinky, ale náramok pre zber dát, hlasové ovládanie a pre inteligentnú domácnosť. Nejaký malý displej zrejme bude. 🙂

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama