Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tipoval by som, že bude free. Predsa to bude „for everyone“ náhrada aj za iPhoto, ktoré je free a dodávané ku každému Macu. Aj v iOS máme Photos „free“, za posledný rok celý iLife iWork aj OS X nám dal Apple „free for all“, toto neponúka nikto iný, neverím, že by „povinnosť“ ako Photos nebolo bezplatne :)

  Sice jedna věc je že apenturw samotná aplikace je stále dostupná v neomezené licenci a při jejím zakoupení vám již Aperture nikdo nevezme, a její funkce se akorát vylepšovat nebudou, ale jak dlouho poběží podpora třeba na yosemite podpora bude ale bude i na další následující verze mac os za 2 roky jej třeba ani na nové OS jej nerozbehnem a budem nuceni kvůli apenture používat starší OS :-/ to by mě zajímalo či tato podpora poběží.

  Abdobe je neskutečně drahé kdyby stála licence na rok 10e na jeden komp jako home ne pro podnikání tak pohoda ale platit 50e měsíčně je trocha moc :-(

  Zdravím,
  teda nejsem profi, ale i tak. Četl jsem několik problémů s pamětí v Aperture na Maverick. Něco jako 4-32 Gb bylo jedno. Prostě nevysype Aperture ramku. Taky jsem to zkoušel, se zapnutým iFeemem, kurnik, velikánský žrout, a vůbec to nejde uvolnit. Hodně si na to lidi stěžovali, bušili Apple na vrata ať s tím něco dělá, a hle, udělal. :)
  Možná mám i já něco špatně nastaveno, možná to vše je šité „horkou jehlou“, pač se stím nedalo pracovat.

  Prosím, ptám se tady při „pohřbu“ Aperture, dá se v MacBook Pro 2013 late Mavericks jít na nižší OS kde by šlapalo Aperturko 3.., no prostě to starší. Měl jsem iMAc core 2 na 2.66, 4Gb ram, sdílená grafika. Joj, a kdybych v té době měl stroj jako dnes. Ale i tak to fičelo parádně. A dnes, plná ramka, konec vývoje….Prosím o radu, a třeba info na jiný soft, co takhle Phase One?
  Moc dík za radu
  Petr

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější