Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  @kubisv: Zkoušel jsem ve VMware Fusion. Funkční, ale jen na úplně základní prohlédnutí a vyzkoušení. Pomalé a díky slabé virtuální grafice ještě ošklivější, než v reálu. Nicméně na iMac 27″ Late 2012 i7@3.4/32BG RAM/nV GTX650 (non Apple ;) ) stabilní a v pohodě…

  @autor článku: Zmínka o zřízení developer účtu za 99$ za tímto účelem mě fakt pobavila… ;)

  Simonides: souhlas ze je to pomalejsi ale prijde mi to jako mensi riziko nez hrabani s diskem.
  Jinak to preview ma sppustu omezeni. Nemuzu se prihlasit do cloudu. Blbne mi zvuk a bluetooth. A stve me ze dock nejde z transparentnit.

  kubisv: Pokud pravidelně zálohuješ (ne TimeMachine ale image), můžeš si s diskem páchat v podstatě co tě napadne… ;) … Já to ale mám na úplně samostatném disku, na kterém se střídají testovací stroje (naposledy RHEL 7 beta)… Že se nemůžeš přihlásit do Cloudu je pochopitené – já taky ne a ty zřejmě asi taky nebudeš Apple registrovaný developer za $99 ročně… ;) .. Zvuk nemůžu posoudit, neboť moje ovladače jsou non-Apple (modifikované .kext pro Realtek HD) a chodí mi bez problémů (že by to bylo tím?)… ;) … Dock už je asi transparentní dost, spíš mi vadí, že tohle early DP1 ještě nemá DarkMode…
  MichalVašíček: Mě Facebook nedělá problémy, co konkrétně je do*ebané? Safari naopak chválím, chodí v něm i poměrně zběsile napsané webovky naší proprietální aplikace s Java aplety a Flash kódem… ;)

  Nainstaloval jsem si tak jako duální Yosemite až DP3 a bez udid se mi to podařilo ,jak Apple vydal Publick betu ,tak jsem ji stáhl ,smazal ostatní oddíl s DP3 ,Maverick s daty mi stále zustal a disk rozdělil na dvě stejné velikosti a na ten druhý oddíl nainstaloval Yosemite PB a vše funguje bez problému ,navíc jde se z Yosemite dostat do oddílu Mavericku a zkopírovat si data :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější