Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Trošku od tématu, ale má tu někdo, kdo opravdu běhá osobní zkušenost NIKE+ GPS sport watch? Chtěl bych si je koupit na ebay protože jsou mnohem přesnější a pohodlnější než telefon a prostředí nike+ mi vyhovuje. Jinak jsem dříve běhal se Sportstrackerem (který je podle mě bezkonkurenčně nejlepší)

  Tohle je téma, které mi zajímá a díky za článek! Přesně tak by se mi líbil náramek od Apple, jako bez-displayová varianta k iWatch. To bych si pak uměl představit něco podobného nosit na ruce společně s hodinkami.

  Líbí se mi funkce buzení v nejslabší fázi spánku nebo i to, že to měří vzdálenost i bez GPS (v zimě chodím běhat na pás a zde pochopitelně třeba Runkeeper měl smůlu – a já tedy taky)

  Jsem fakt zvědavý, s čím přijde Apple, ale tohle mi baví.

  Jsem vlastníkem neBT verze výdrž 10-12 dnů za to stojí, budí potichu což je paráda…a ano, NEMÁ DISPLEJ !!!
  Asi to nejlepší na něm, neznalý ani netuší že to je něco inteligentního, a přitom (sledování kroků s s pomocí GPS v mob počítá přesně) překvapíte někde na korách kolik že se toho vlastně ušlo…

  Náramek má krásný design, měl jsem UP24, hardwaru bych vytknul snad jen to, že nemá ani malinký display na ukázání času, když už musím mít něco na ruce. Ale to co mi vadí na náramku a na přístupu společtnosti Jawbone a Apple Inc. Nejvíce, je to že jsem náramek koupil v zahraničí přesněji v Americe v autorizovaném Apple Store a když po půl roce přestal fungovat tak se mi společtnost Jawbone vpodstatě vysmála že nemá autorizovaný servis na území česka, takže zastoupení pro ČR vlastně neexistuje (od této společnosti navzdori designu a výkonu výrobků si už nikdy nic nekoupím) a Apple nám sdělil že jejich celosvětová záruka se nevztahuje na příslušenství…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.