Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ze začátku jsem z toho byl nadšený, ale vzhledem k Macu to tak úžasné není. Pokud mi přijde třeba Excel sheet mailem, nenabídne mi to otevření v Excelu, ale ve všem možném i třeba v Evernote. Musím to dostat do One drive a teprve potom to jde. Je to drbání levou rukou za pravým uchem. Tak snad až bude MS Office 2014.

  Mne osobně děsí kompatibilita. Dostal jsem formulář ve wordu s tlačítky, kde si vyberu v menu s více možnosti.
  Dokument je samozřejmě možné otevřít jak v macu MS Office 2011 tak v iPadu jenže tlačítka už nefungovala. Musel jsem na to spustit windows s office.
  A dokažu si představit že takových maličkosti je více.

  EDIT: Zároveň som pred chvíľou prišiel ešte na jednu výhodu oproti Pages a to tú, že si Word pamätá formátovanie textu. Čiže ak sa rozhodnete spraviť zoznam v položiek, kde jej meno začína tučným fontom a popis pokračuje chudým, Word si to zapamätá a vy už nemusíte neustále klikať na tlačítka v paneli nástrojov! :-)

  Jen upřesním. Ještě levnější varianta než Office pro domácnost je Office pro jednotlivce, kde je jedna licence na PC/Mac a jedna pro tablet.

  ahoj, máme od VŠ účet k 365 pro studenty zdarma, což znamená že mohu používat 365 na ipadu s plnou podporou, ale mám dotaz je nějaká služba k 365 na mac ? určitě ano :) jen nějakou radu, díky

  darek: největší problém (pro mě) je nepřítomnost VBA (Visual Basic for Applications) v excelu. Většina uživatelů si toho nejspíš ani nevšimne, ale já se bez něj můžu jít klouzat.

  Hlavní výhodou je kompatibilita s dokumentem vytvořeným ve Windows. S tím se Pages nemůžou rovnat. Potřebuju mít možnost editovat dokument na iPadu, který jsem začal psát na notebooku v práci.

  Funguje i aktualizace obsahu vloženého do Wordu.
  Korektní záhlaví a zápatí s tabulkama a polema.
  Všechno tohle bylo v Pages nemyslitelné

  Pro mě vede jednoznačně Word.

  Asi to bude nezdvořilé, ale přesto se zeptám: to je reklama na Word, potažmo na Office?
  Z příspěvku mám smíšené pocity. Určitě bych neřekl, že se jedná o srovnání dvou programů, ale spíše o vyzdvižení jednoho na úkor druhého.
  Nehledě na celostránkovou reklamu kolem.

  marcus: Nejedná sa o reklamu, ale o moje osobné pocity. Možno na nich niečo robí aj to, že som užívateľom Office už pekných pár rokov a prvýkrát som sa k iWork dostal len pred troma rokmi, kedy bol ešte platený a dostupný pre prvý iPad.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.