Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  NO JA SI HO URCITE KOUPIM MAM 4KU A UZ ME TA JEJI RYCHLOST SE.E NO A MYSLIM SI ZE POKUD APPLE VYDA VECI TELEFON VYDA HO SPOLU Z TIM NORMALNIM TAKZE BUDU MIT NA VYBER. SICE SE MI ZATIM TO CO JE NA UNICICH MOC NELYBY ALE TO SE VZDYCKY ZMNENILO KDYZ JSEM PRISEL DO APPLE STORU :)

  Menší bude mať 4.7″, väčší asi 5.5″. Bude teda z čoho vyberať.

  Pamätám sa, keď k nám prišiel iPhone 3G. „Všetci“ všade písali, aká lopata to je. Potom si zvykli. Tí, čo nie, ostali pri Nokii alebo inej značke.

  Potom prišiel iPhone 4 a „všetci“ nadávali na divný tvar, sklo vzadu, ale potom si zvykli. Tí, čo nie, ostali pri 3GS.

  Potom prišiel iPhone 5 a „všetci“ nadávali, že takú lopatu by Jobs nepovolil. Ale potom si zvykli. Tí, čo nie, ostali pri 4S.

  Teraz príde iPhone 6 s uhlopriečkou 4.7″. „Všetci“ nadávajú, ale buď si zvyknú, alebo ostanú pri iPhone 5S.

  Zažil som to všetko, takže viem posúdiť. iPhone 6 s väčším displejom pôjde na dračku. Jeho predaje budú vyššie ako predaje 5S. O to nemám obavy.

  426kahemi

  No, to nemusí být pravda, na iPod je čočka taky vystouplá.

  Peter.nr

  Máš sice pravdu, ale tentokrát poprvé to bude asi prádlo, které nepůjde pohodlně a plnohodnotně ovládat jen jednou rukou, což je pro mne klíčová vlastnost.
  Pokud budou opravdu 2 varianty, tak zkusím tu menší jak se ovládá a pokud to bude opravdu nepohodlné pro jednu ruku, tak si koupím do zásoby ještě jeden nový iPhone 5S, až se mi ten stávající rozbije a zůstanu u něj tak dlouho, dokud to půjde. Osobně nevidím jediný důvod na co by mi byl větší telefon s velkým displayem. …ale to už jsem tu napsal mockrát.

  Súhlasím s Jarysom… Ja vám neviem, Peter.nr má pravdu, ale u mňa osobne to tak v minulosti nebolo zato teraz áno. Naozaj sa mi moc nepáči.

  Ak bude foťák vytŕčať, neviem čo si mám myslieť či už z praktického pohľadu funkčnosti alebo dizajnu mi to príde ako fail.

  Veľkosť chápem, určite bude mať väčšie predaje, okej, zvykneme si naveľa, keď to musí byť. Mne osobne ale začínajú vadiť zaoblené hrany už teraz pri únikoch. Nehovorím, že to bude zlé, bude sa držať lepšie, bude to po 4 rokoch zmena, ale mne osobnesa strašne páčila tá odlišnosť a to že dizajn sedel s ostatnými produktami, mohol by som povedať, že takmer lícoval s Airportom, Apple TV, alebo MacBookom. Žiadne z týcho zariadení nemá oblé hrany. Strašne sa mi páčia tie typické ostré hrany od iPhonu 4 s použitím materiálov sklo/hliník…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.