Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Až 3.000,- USD? To mi přijde tak nějak mimo realitu. Myslím, že i díky technologický zajímavosti hodinek ten, kdo má na hodinky takový rozpočet, půjde jinam. Ale co, třeba se pletu :-)

  Domi-nick:
  To si nemyslim, kdyz so lidi nechavaj delat pozlacene iphony proc rovnou nenabidnout edici z drahejch materialu

  „flexibilní AMOLED displej pokrytý safírovým sklíčkem“ trochu tomu chybi logika ne ? davat na ohebnej displey neohebne sklo :-D pak by to byl leda „zahlej“ displey

  Domi-nick

  Není to seriová výroba, protože člověka s pozlaceným iPhonem neznám žádného, ale lidí s hodinkami za 60.000 CZK (3.000 USD) znám několik desítek.

  Prostě si myslím, že si Apple domyslel, že vyrábět seriově pozlacený iPhone by nemělo tak širokou cílovou skupinu, jako seriové iWatch z drahých materiálů.

  Nejdražší varianta iWatch bude určitě na pohled velmi výrazná a velmi snadno idetifikovatelná, takže naprosto ideální produkt právě pro pózery, který budou mít potřebu sdělit „Pozor, já mám na ruce hodinky za 60.000,-!!!“. Myslím, že to bude fenomén, který se velmi brzy mezi lidmi rozkřikne. Kdyby si takový člověk koupil třeba nejnižží řadu Omega v hodnotě 60tis., tak by si toho všiml jen pár lidí, co se v hodinkách alespoň trochu vyznají. Laik by si musel přečíst Omega přímo na hodinkách, aby si domyslel, že asi nebyly levné.
  Kdežto Apple iWatch budou jistě specifické tvarem a ty nejdražší budou (odhaduji) i barevně výrazné (třeba zlaté), aby i přes ulici bylo poznat, že jejich majitel za ně dal těch „šede“ :-)

  …to zase bude pitomců, co budou i v prosinci chodit z vyhrnutým rukávem až po rameno :-D

  Displej je flexibilní (ohebnej) ale bude fixovanej do pevnýho rádiusu krytej neohebným safírem. Co je na tom k nepochopení? ;o)

  Mimochdem, výdrž jeden den je dost problém :( Nabíječku na telefon si člověk holt sebou už zvykl vzít (nebo přenosnou baterii), ale tahat s sebou ještě i nabíječku hodinek, když člověk jede někam přes noc? Uff uff :(

  … nemluvě o tom, že když Apple řekne výdrž jeden den, tak to znamená jeden den minimáního používání. Normálního používání půl dne (jako můj iP 5) :(

  Jarys: ano, to je jasná věc, že lidi s hodinkama za 60 tis. a víc jsou a není jich málo, taky vím o lidech, co si berou ráno hodinky z trezoru :-D Jen nevím, do jaký míry by si lidi kupovali hodinky v ceně za 3.000,- USD, když to je „jen“ Apple. Ale pokud to klapne, tak je fakt, že na ty rukávy se těším :-D Uvidíme, jak to dopadne…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.