Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    ja to 7ce přeju, je perfekntí…a opravdu krasná…vždy když vidím zpatky stařičké ios 6 tak si říkám jak sem byl slepej že ten system byl tak zastaralý :-) sem rad ze se apple takto pohnul kupředu

    Co článek o iOS 7, to komentáře jaký je to hnus, jak je tam něco špatně jak je to nejhorší operační systém na světě a tak dále. Místo kňučení na diskuzích bych vám doporučoval si pořídit konkurenční operační systémy nebo ještě lépe naprogramujte si vlastní a dokonalý OS. To dobré totiž ne každý umí ocenit a vyzdvihnout, tím pádem se mi velmi líbí komentář od uživatele appsman. :) Zároveň s jeho komentářem souhlasím.

    Cermb0: konkurenci mám a právě proto jsem šel do Apple který mi tímto uštědřil políček. Sjednotil tím svou tvář s konkurencí a nyní se téměř neodlišuje. Zůstávám na iOS6 a  později už budu zase u konkurence která momentálně reaguje rychleji. Pokud sprzní i OSX taky jim poděkuji a neupdatuji. Konečně jsem se rozhoupal a mám půl roku iMac a teď toto? Naštestí win8 jsou naprd.

    Nejsem proti flat. iOS8 se mi dokonce celkem líbi. Vadí mi ty hrozný ikony a to, že už nevím jestli koukám na Apple nebo WinMobile nebo nějaký upravený Android.

    To JK: nevím co ti vadí na Win8? Jsou mnohem lepší než např. sedmičky a spol. Neříkám, že to je MacOS ale dá se to dobře používat, btw. metro tě používat nikdo nenutí :-)

Vložte vlastní komentář

celý text