Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A umí to Apple iD? Umí to zobrazovat fotky z mého PhotoStream? Umí to přehrávat videa z iMove přímo z iCloud? Umí to přehrát mé koupené filmy z iTunes? Asi těžko. Tak jaká výhoda proti Apple TV? Proč jsou vždy produkty Apple posuzovány jen jako samostatná zařízení? Vždyť jejich velká síla je právě proti konkurenci ve službách, které s tím zařízením dostáváte!

  No, ale to je přece ono! Když mám doma vše od Apple, tak kdyby to zařízení bylo zadarmo, tak přece pro mne není lepší, než Apple TV.

  Je to stejné, jako kdyby vyrobil Samsung lepší telefon za 1/2 ceny než iPhone, tak pro mne nebude zajímavý, když mi nebude pasovat do mého ekosystému.

  Tohle mi prostě vadí, že na tyhle základní služby se zapomíná a vždy se porovnávají produkty vytržená v podstatě z jejich konceptu.

  …jinak ale netvrdím přece, že je to zařízení na nic. Pro mne a pro uživatele Apple zařízení prostě nepřináší žádnou zásadní výhodu za kterou by stálo změnit platformu.

  Dratek

  de facto je to stejný smysl věci, jako proč mám na stroji v kanceláři teď Windows. Protože prostě na Windows běží celá firma a je to hlavně kvůli kompatibilitě zakoupeného SW a taky HW, který Apple nepodporuje. A zůstatene to tak i kdyby Apple vyrobil super počítač za super cenu.

  Aneb zarizeni, co umi to, co dnes bezna LCD televize… Prehraje mi FHD mkv s DTS a vse si stahuju na hdd pripojeny k routure a z toho si to bere TV… Naprosto bezproblenove a cenove vyhodnejsi.

  Souhlas Jarys, často se zapomíná právě na tu podstatu věci a to je ten ekosystém, jak to každá společnost dokáže provázat. A Apple zatím konkurenci v tomto nemá. Já nejsem vyloženě odpůrce žádného SW, Windows mám rád, pořád na nich dělám, ale když vidím, jak mě krásně doma šlape ekosystém od Applu, tak si přece nekoupím například místo iPhonu nějaký Galaxy, protože by to prostě nedávalo smysl i kdyby měl dvakrát lepší HW.

  …Ovšem oproti všem ostatním nabízí jednu poměrně zásadní výhodu, kterou žádné jiné streamovací zařízení v současné době nenabízí. Fire TV má podobnou velikost jako Apple TV, ovšem její rysy jsou ostré, nikoli zaoblené… Co dodat, „jdu si dat panaka“ jsem sice abstinent, ale jsou v zivote chvile…

  Hosi hosi. Týmto článkom vás nikto nenúti zrušiť vás „ekosystém “ tento článok akurát poukazuje na to prečo Apple tv už dávno nemá podporu aplikácii a hier kedže ich majú stovky tisíc . Poukazuje na To že Apple stráca dominantnost v inováciách a revolucnosti , bohužiaľ stagnuje a mal by stym niečo robiť . Dúfam tento rok úkazu niečo naozaj prevratné pretože konkurencia je nemilosrdna

  Romane, řešíme tu titulek, že tahle krabička předběhla Apple TV na plné čáře… Jen tvrdím, že tahle krabička je sama o sobě super zařízení, které je nepochybně v některých věcech lepší než AppleTV, ale pokud vezmu v potaz cloudové funkce a kompatibilitu s dalšími produkty Apple, tak to vítězství na plné čáře pro mne rozhodně není. Vždyť i Apple hodnotí ATV jen jako příslušenství k iPadu a iPhonu a co jsem četl na internetu, nová verze ATV by měla v blízké době vyběhnout. Tak se nechám překvapit, každopádně chci domů ještě jednu ATV, takže já ji určitě koupím, ať už bude mít podporu her a další funkce o kterých se spekuluje nebo ne.

  Když jsem si koupil playstation, přítelkyně se divila, proč jej přenáším z pokoje do pokoje a nepošlu si obraz přes air play jako všechno ostatní.

  Nicméně takto mi to vyhovuje. ATV by v sobě mohla mít tuner, ať nemusím už vůbec chytat ovladač od TV, mohla by mít ovládání hlasitosti, mohly by tam jít posílat z iPadu videa do fronty, mohl by tam být integrovaný router, mohly by tam fičet aplikace a hry, mohla by tam být webkamera… Ale to všechno přijde.

  Nicméně, co se her týče – PS3 stojí plno peněz, žere plno elektřiny – a hry jsou zde boží. Takovou byste chtěli ATV? Jetou za 6 tisíc, žrouta proudu s hučícím ventilátorem? Špičkové hry bez těchto vedlejších účinků nerozjedete. Raymana si na ATV klidně zahraji. Ale plnohodnotná herní konzole z toho nikdy nebude.

  Na jednoduché hry

  Ja jsem rad za svoje 2 apple tv 2 na kterych mam jb a diky tomu pres time capsly super multimedialni centrum, ktere prehrava vsechny formaty videii. Diky ipadu s jb a ovladaci ps3 mam super konzoli. Takze kam se hrabe nejakej amazon :D

  No maj to pěkný a znovu se ukazuje, že keci kolem Applu a vynášení informací jim nedělá dobře. Navíc jsou pomalý. Z jedné strany jim seberou koncept hodinek/náramku a z druhé TV. Tak doufejme že mají i něco o čem se nemluví.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.