Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  O pár stovek méně to vyjde na webu Microsoftu, kde je roční předplatné za 2499, což při dnešních kurzech není 99,99€.
  Z tohoto předplatného zase Apple nemá nic.
  Ale věřím, že spousta lidí si to přes App Store koupí

  nechápu strategii MS… ikdyž je to předplatný pro 5 počítačů, kdo má doma 5 počítačů ??? A kdo by chtěl v dnešní době platit nějaký roční splátky kancelářský aplikace?? navíc když platí hromadu dalších věcí… prostě mě to přijde absolutně kontraproduktivní, nakoupěj to školy, firmy, fajn, ale pro normalniho spotřebitele to je nesmysl..

  Charles, Ricky:
  Neviem, čo nechápete. Ak to porovnáme s klasickou verziou Office, kde sú všetky aplikácie, ktoré sú v balíku za 100 EUR, tak sa dostaneme na cenu cca 200 EUR na jeden počítač.

  Ak mám doma PC a 2 notebooky, tak to mám 600 EUR. To je balík na 6 rokov.

  Problém nie je v cene, ale v tom, že objektívne pre väčšinu stačí LibreOffice, OpenOffice, Google Docs alebo free verzia Office365. A to vrátane firiem.

  Ak by však v tom bol aj Outlook účet na vlastnej doméne (neviem, či je), tak ako komplexné komunikačné prostredie pre rodinu (alebo malú firmu) to nemusí byť zlé.

  RE: Charles tiez nechapem kto by za to chcel platit ked mas aj open source a neviem kto z tych co si to kupuju to vyuziva viac ako notepad. A na iPade to fakt nechapem ze niekto dokaze pracovat, to musi byt utrpenie.

Vložte vlastní komentář

celý text